Kanye West definiuje swój nowy sezon 8 Yeezy

Podczas gdy niektóre wytwórnie i małe domy mody nie powinny przetrwać obecnej pandemii i jej skutków finansowych, duże grupy robią co w ich mocy, aby tymczasowo przeorientować swoją produkcję w służbie kolektywu. Tak właśnie Nike zaprojektowało wizjer ochronny przeznaczony dla amerykańskich opiekunów, że LVMH zajęło się produkcją żelu wodno-alkoholowego, albo że dom Louis Vuitton zaczął produkować maski z tkaniny tego typu. komunikacja, prognozowanie i topnienie kapitału, niektóre wyspy mody już przygotowują się na przyszłość, szczycąc się gronem fanów bardziej połączonych niż kiedykolwiek, czekając w blokach startowych na pierwsze hipotetyczne środki odgraniczające. Dotyczy to zwłaszcza fanów Kanye Westa i jego popularnych tenisówek w momencie ich premiery, co powinno dotyczyć również 8 sezonu Yeezy, widzianego w tym tygodniu podczas wycieczki przez jego właściciela..

Kanye West zaprezentował nową kolekcję Yeezy Season 8 w Paryżu

Kanye West po raz pierwszy publicznie prezentuje nowe sneakersy Yeezy 8

Pandemia czy nie, Yeezy jest na moście w swoim sezonie 8

Po raz pierwszy zaprezentowany w zeszłym miesiącu w Paryżu podczas pokazu Fashion Week, Yeezy Season 8 pojawił się u stóp jednej z modelek. Kilka tygodni później znajdujemy nowe futurystyczne tenisówki noszone przez ich projektanta, który odwiedza swoje kalifornijskie biuro w Yeezy Calabasas. Kanye West, pierwszy fan własnych projektów, nigdy nie przepuszcza okazji, by założyć swoje markowe produkty..

Kanye West po raz pierwszy spogląda na Yeezy 8 poza podium

Nowe buty Yeezy 8 zauważone u stóp Kanye Westa wokół jego biur Yeezy Calabasas w Kalifornii

Jak nosić Yeezy Season 8? Odpowiedź Kanye Westa

A priori, który miał być sprzedawany w kategorii unisex, buty Yeezy 8. sezonu są oznaczone przez swój szczególny projekt, ale są znakiem towarowym marki. Dwukolorowe tenisówki mają żółty odcień, zwieńczony beżem w górnej części. Od poprzednich modeli różni się imponującą, bardzo zaokrągloną cholewką, nawiązującą do specyficznego wyglądu Duck Boots, spopularyzowanego przez marki Sorel i L.L. Bean. But wydaje się być zaprojektowany w silikonowej formie, bez szwów, co sugeruje pewną adaptację do trudnych warunków pogodowych. Drugi szczegół widoczny jako nos na środku twarzy, nacięta podeszwa Yeezy Season 8, wyposażona w zęby na całej długości, jak ostre zęby lub ostre łuski.

Trampki z akcentem księżycowego buta

Zaprezentowany podczas Paris Fashion Week w marcu 2020 r., nowy Yeezy Season 8 odbywa swoją pierwszą wycieczkę u stóp Kanye Westa

Kiedy i gdzie kupić Yeezy Season 8? Tylko Ty wiesz

Jak w przypadku każdego nowego wydania marki, tajemnica pozostaje w odniesieniu do możliwej daty premiery tego sezonu Yeezy 8. Sprawa będzie kontynuowana.

Yeezy 8 obiecuje a priori, że będzie neutralny pod względem płci

Nowe buty Yeezy dla kobiet i mężczyzn na sezon 8 zaprezentowane przez Ye