HBO odrzuca wszelką nadzieję na kontynuację Gry o Tron

Nikt nie umknął niczyjej uwagi, że największy hit serialu „Gra o tron” w historii telewizji dobiegł końca, pozostawiając miliony fanów osieroconych po ich niedzielnej randce i postaciach, które mieli. trwał program kanału. Choć nadawca zapowiedział już nadchodzącą produkcję trzech spin-offów z uniwersum GoT, wielu widzów liczy na bezpośrednią kontynuację przygód bohaterów, których epilog wskazywał na możliwości ewentualnej kontynuacji..

HBO odrzuciło jakikolwiek pomysł na kontynuację Gry o Tron

Logo HBO oznajmia, że ​​nie chce tworzyć kontynuacji Gry o Tron i jej bohaterów

Rzeczywiście, wielu zaczęło marzyć o możliwości śledzenia nowych przygód Aryi Starks, zaokrętowanej na statek, by podbić niezbadane jeszcze terytoria i oceany Westeros. Ale poza rozczarowaniem, jakie wywołał scenariusz tego ostatniego sezonu, dla którego fani i internauci doszli do tego stopnia, że ​​prosili o jego odnowienie, Casey Bloys, dyrektor programowy HBO, również oznajmia, że ​​nadzieje pewnego dnia widząc sequel, to znaczy sequel Gry o tron, rzeczywiście miał zostać zapomniany: „Nie, nie będzie kontynuacji, ponieważ chcę, aby wszystko „po pierwsze, aby Gra o Tron pozostała taka, jak sobie wyobrażał David Benioff i DB Weiss i że nie chcę widzieć tych wspaniałych postaci w innym świecie, który nie jest ich. GoT powinien pozostać unikalnym dziełem, którego nie powinniśmy próbować rozciągać i kopiować w nieskończoność (…) Wszechświat George’a (R.R. Martin) jest tak ogromny, że oferuje tak wiele możliwości. Dlatego nie chcemy stać w miejscu i dlatego sequel nie ma dla nas sensu ”.

„Nie będzie kontynuacji, ponieważ chcę, aby Gra o Tron pozostała taka, jak wyobrażali sobie David Benioff i DB Weiss” Casey Bloys, HBO

Dyrektor programowy HBO Casey Bloys odmawia obejrzenia postaci z GoT w sequelu lub innym uniwersum

To powiedziawszy, szkoda byłoby nie skorzystać z bulwaru oferowanego przez postać Aryi Starks, złożonej i obiecującej, biorąc pod uwagę jego wiek i zawsze nieograniczone ambicje. Nadzieja na znalezienie Maisie Williams jest zatem całkiem możliwa, nawet jeśli wydaje się, że w najbliższej przyszłości zostanie zagrożona..

Nadzieja fanów GoT, że będą mogli śledzić przygody Aryi Starks w nowych przygodach, została pogrzebana

Wielu fanów GoT myślało, że znajdą Aryę Starks podczas jej nowych przygód na zachód od Westeros

HBO usprawiedliwia się, mówiąc, że chce odkrywać nowe aspekty wszechświata George’a RR Martina

HBO zapowiada, że ​​nie chce ograniczać twórczości George'a RR Marina do jedynej Gry o Tron i nie chce kontynuacji GoT