DJ Khaled oddaje hołd Nipseyowi Hussle’owi w swoim nowym albumie

słynny amerykański producent hip-hopowy DJ Khaled wkrótce wyda swój nowy album, na którym znajdzie się utwór „Higher” wyprodukowany we współpracy z Nipseyem Hussle, który został zamordowany 31 marca. 43-letni DJ złożył hołd raperowi na Twitterze i powiedział, że prawa do omawianego utworu zostaną w pełni przeniesione na jego dzieci, odpowiednio w wieku 2 i 10 lat. „Niedawno wyruszyłem w wewnętrzną podróż, której nigdy nie wyobrażałem sobie w ciągu miliona lat. Wszystko zaczęło się, gdy tragedia pozbawiła świat przebudzonej duszy, brata, ojca, wspólnika i mojego przyjaciela Nipseya Hussle’a” przeczytał przedmiotowy post.

P.Diddy, Jay-Z, DJ Khaled & Nipsey zgiełk

zdjęcie P Diddy, Jay-Z Dj Khaled i Nipsey Hussle w jasnych kostiumach na ceremonii

Dj Khaled, bardzo poruszony stratą przyjaciela, opowiada również o wspólnych chwilach spędzonych na kilka dni przed zamordowaniem rapera przed swoim sklepem w Los Angeles. „Przekazywał mi swoją energię i pozytywne nastawienie podczas kręcenia naszego utworu Higher, którym dzielę się ze światem po wielu modlitwach i refleksji oraz z całkowitym błogosławieństwem rodziny Asghedom”. Producent dodaje, że omawiany utwór jest dobrą ilustracją tego, za czym opowiadał się Hussle, „zawsze wznosząc się i idąc do przodu”. „W tym duchu, wraz z wytwórnią i moimi współpracownikami, postanowiliśmy przekazać 100% dochodów z utworu innym Emani i Krossowi, dzieciom Nipsey. ” on dodał.

Dj Khaled oddaje hołd Nipsey Hussle na Twitterze

Dj Khaled złożył hołd Nipsey Hussle za tytuł Higher, obecny na swoim nowym albumie Father Of Asahd

Kręcenie teledysku do “Higher”, Dj Khaled wyczyn. Nipsey zgiełk

Na marginesie hołdu złożonego raperowi przez DJ Khaleda, prasa ujawniła również, że jego siostra właśnie złożyła apelację w sądzie, aby zostać prawnym opiekunem dwójki dzieci..

Dochód z piosenki Higher autorstwa Dj Khaleda i Nipsey Hussle zostanie w całości przekazany dzieciom tego ostatniego

Dj Khaled postanowił przekazać dochód z piosenki Higher dzieciom Nipseya Hussle'a, który zginął w strzelaninie 31 marca 2019 r.

Nowy album DJ Khaleda, Father of Asahd, zawierający wspomniany utwór „Higher”, ukaże się w piątek, 17 maja.

DJ Khaled – ojciec Asahda, odchodzi 17 maja

Dj Khaled złożył hołd raperowi Nipsey Hussle, który współpracował przy swoim nowym albumie Father Of Asahd w utworze Higher