Disney wprowadza na rynek swoje maski na rzecz walki z Covid-19

Wyścig o maski to jedno z głównych równań w walce z pandemią koronawirusa, która dotyka świat. Podczas gdy wielkie marki tekstyliów, ale także osoby prywatne, od kilku tygodni są proszone o ochronę konsumentów w tkaninach, są one wreszcie dostępne od dziś w sklepach detalicznych i supermarketach we Francji. W tym kontekście Disney również przyczynia się do tego wysiłku i oferuje teraz własne maski, ozdobione motywami różnych światów..

Disney wprowadza swoje maski dla szerokiej publiczności

Disney wprowadza maski konsumenckie drukowane w kolorach swoich popularnych postaci

Maski Disneya sprzedawane w szczytnym celu

Disney, który obecnie cieszy się sukcesem swojej platformy streamingowej Disney +, musiał jednak przejrzeć harmonogram wydań i kręcenia kolejnych filmów. Wraz ze swoją działalnością audiowizualną, wielkoucha firma uczestniczy w wysiłkach na rzecz produkcji słynnych środków ochrony twarzy, rzadko spotykanego w ostatnim czasie towaru, ale które w końcu zaczynają się pojawiać dla osób fizycznych. Aby pozostać wiernym swojemu wizerunkowi, marka zdecydowała się na sprzedaż własnych masek z dekoracjami inspirowanymi uniwersum Pixara, Marvela i Gwiezdnych Wojen. Inicjatywa głównie humanitarna, firma ogłosiła darowiznę miliona monet oraz część zysków w wysokości miliona dolarów na rzecz amerykańskiej organizacji Medshare.

Inicjatywa na rzecz amerykańskiego stowarzyszenia Medshare

Disney rozpoczyna sprzedaż zdobionych masek na rzecz amerykańskiej organizacji Medshare

Te maski dla ogółu społeczeństwa, które w żaden sposób nie są zgodne ze standardami ffp2 ani nie są przeznaczone do użytku medycznego, stanowią jednak część dużej kampanii prewencyjnej zachęcającej ludność do zakrywania twarzy w miejscach publicznych, a zwłaszcza w transporcie. Mniej surowe niż tradycyjne zabezpieczenia, te maski Disneya odgrywają zabawną kartę z nadrukami w kolorach Buzz Astral, R2D2, Baby Yoda, a nawet popularnej Baby Yoda.

Jednym ze sposobów, aby maska ​​była bardziej znośna, szczególnie dla dzieci

Maski Disney Covid 19 są sprzedawane z korzyścią dla Medshare i zaprojektowane do bardziej zabawnego użytku

Disney chce, aby noszenie maski dla ogółu społeczeństwa było przyjemniejsze

„Zdajemy sobie sprawę z trudności obecnego okresu dla rodzin i że noszenie maski nie jest czymś trywialnym (…) Dlatego mamy nadzieję, że maski materiałowe od Disneya w barwach popularnych postaci przyniosą komfort rodzinom, fani i wszystkie społeczności są dla nas bardzo ważne. Powiedział Edward Park, wiceprezes Disney Store i sklepSklep internetowy Disney.

Dostępne w trzech różnych rozmiarach, maski Disneya są sprzedawane w zestawach po cztery za 19,99 USD. Należy pamiętać, że inicjatywa jest przeznaczona głównie na rynek amerykański, ale wysyłka do Francji jest możliwa przy kosztach wysyłki szacowanych na 50 USD. Obecnie dostępne w przedsprzedaży, maski nie powinny być odbierane do końca lipca.

Ochraniacze na twarz dostępne już w przedsprzedaży

Maski konsumenckie w kolorach Disneya są już dostępne w USA