Bella Hadid jest twarzą współpracy Kith X Versace

Gigant streetwearowy Kith i słynny włoski dom projektantów mody Versace wybrali Bellę Hadid jako nową twarz swojej nadchodzącej współpracy Kith X Versace. Linia oferuje ponad 100 wspaniałych ubrań, butów i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn gotowych do noszenia. W kampanii występuje Bella Hadid w dziewięciu różnych strojach. Styl bez wysiłku bawi się wrażliwością w stylu ulicznym dzięki sportowym i pełniejszym sylwetkom, maksymalistycznemu podejściu Versace do projektowania, dzięki uprzejmości super pluszowych materiałów i gamie przyciągających wzrok nadruków, z których znana jest włoska marka.

Na jednym zdjęciu Bella sportuje czarno-złote szorty motocyklowe z górą od bikini w tym samym wzorze, łańcuszkowym naszyjnikiem i dużymi kolczykami z głową Meduzy, podpisem Versace. Na innym zdjęciu znajdujemy kolejny modny wygląd. Kołysa burgundowy, aksamitny dres z niebiesko-złotym barokowym nadrukiem, kojarzony ze wspaniałą parą mułów na wysokim obcasie..

Bella Hadid, nowa twarz współpracy Kith X Versace

Współpraca Kith x Versace, zdjęcie Belli Hadid do nowej kolekcji Kith we współpracy z włoską marką Versace, barokowe lustro, wielkie schody, fotografia modowa

Jak widać na Hadid, Kith X Versace to mieszanka wzorów z Logomanii, mitologii greckiej i inspiracji barokowym, obejmująca kapcie, dresy, jedwabne bluzki, spodenki motocyklowe i wiele innych. Obie marki pracowały również wspólnie nad parą tenisówek w stylu lat 90. W ten sposób wydały archiwa Amico Trainer od Versace, w komplecie z nową sylwetką i różnorodnymi wzorami. Dla kobiet kolekcja oferuje również skórzane buty na obcasie i muł, który zobaczysz na zdjęciu Belli poniżej tej strony..

Wygląd współpracy Kith X Versace jest łatwo zauważalny

Fotografia mody, Bella Hadid w teatralnym wnętrzu balkonu, duża barokowa dekoracja zasłon, casualowy wygląd odzieży sportowej

Podczas gdy kultowa głowa Medusa firmy Versace jest obecna w całej kolekcji, po raz pierwszy w historii marki symbol został na nowo zdefiniowany. Teraz ma logo marki Kith na oczach, aby jeszcze mocniej pokazać współpracę. To naprawdę historyczny moment dla obu marek, a logo bardzo wyraźnie to pokazuje. Wciąż czekamy na kolejne opinie publiczne, ale akceptacja i szum robi się od pierwszego ogłoszenia.

W nowej kolekcji widać prawdziwy związek między markami Kith i Versace

Luksusowe wnętrze vintage w stylu barokowym, schody z litego drewna, strój Belli Hadid, współpraca Versace x Kith

Założyciel Kith, Ronnie Fleg, udostępnił w Internecie swój cyfrowy moodboard dotyczący kolekcji. Zawiera mnóstwo kolorowych obrazów przedstawiających wyróżniające się kampanie domu mody prezentowane przez wiele modelek z lat 90. (Naomi, Christy, Claudia), kultowego projektanta Gianniego Versace, a także oryginalny projekt logo i wizerunek logo odnowiony specjalnie dla kolekcja.

Silne skojarzenia z włoskim stylem marki Versace w połączeniu ze streetwearowym wyglądem Kith

Współpraca Versace x Kith Włoski look w stylu streetwear, Bella Hadid piękne zdjęcie, luksusowe okulary przeciwsłoneczne

Każdy element kolekcji Kith x Versace jest produkowany we Włoszech i ma zostać wydany w piątek 15 lutego we wszystkich sklepach Kith o godzinie 11:00 czasu wschodniego (czasu wschodniego) na stronie marki Kith oraz w wybranych sklepach. Marka.

Efektem streetwearowego stylu pod wpływem eleganckiej marki Versace jest 

Luksusowa fotografia mody, kith styl Versace X, sportowy, szykowny strój, bordowo-czerwony dres top z niebieskimi i złotymi detalami