Banksy oddaje hołd opiekunom swoją nową pracą Game Changer

Jeśli marki i producenci przepychają się o udział w walce z koronawirusem, artyści nie są pominięci. Koncerty na żywo w sieciach, udostępnianie darmowego streamingu treści wideo, kultura, uboczna ofiara tego okresu odosobnienia, nie brakuje inicjatyw w swoim pragnieniu przetrwania. W tym kontekście swoje nowe dzieło zaprezentował Banksy, artysta uliczny słynący z tajemnicy otaczającej jego tożsamość Zmieniacz gier, hołd dla personelu pielęgniarskiego.

Banksy odsłania hołd dla personelu medycznego

Banksy zaprezentował swoją nową grafikę Game Changer, stworzoną w hołdzie dla opiekunów NHS

Dzięki Game Changer angielski artysta składa wzruszający hołd pielęgniarkom i wszystkim opiekunom

Pochodzący z Bristolu w Anglii artysta Banksy od lat oświetla ulice na całym świecie swoimi coraz bardziej kreatywnymi szablonami i nadal wzbudza tajemnicę swojej prawdziwej tożsamości, która nigdy nie została ujawniona. Chociaż każda z jego nowych prac jest prawdziwym wydarzeniem, właśnie oddał swój talent w służbę medycznego świata NHS, brytyjskiego systemu opieki zdrowotnej..

Plansza Game Changer zmienia pielęgniarkę w super bohaterkę

Banksy oddaje hołd pielęgniarkom w nowej pracy Game Changer

Jest na Instagramie że artysta zaprezentował swoje nowe dzieło o nazwie Game Changer. Praca, jak zwykle monochromatyczna, przedstawia małe dziecko bawiące się swoją nową figurką, lalką z wizerunkiem pielęgniarki przebranej za superbohaterkę. Tradycyjny Batman i Spiderman pozostają niewzruszeni w swoim koszyku.

Na wystawie w szpitalu Southampton Game Changer zostanie następnie wystawiony na aukcję

Nowa praca autorstwa Banksy dedykowana opiekunom na wystawie w szpitalu w Southampton

Kameralna wystawa w szpitalu, a następnie aukcja charytatywna na prace Banksy’ego

Według BBC, ten nowy artykuł podpisany przez Banksy’ego został przekazany do szpitala uniwersyteckiego w mieście Southampton w celu pokazania lekarzom i pielęgniarkom. Artysta podobno towarzyszył jego gestowi przesłaniem do nich: „Dziękuję za wszystko, co robisz. Mam nadzieję, że to trochę rozjaśni to miejsce, nawet jeśli będzie tylko czarno-białe.” Inicjatywa okrzyknięta przez Dyrektor Instytucji Paulę Head, która otrzymała tę darowiznę jako „ogromny zaszczyt, który będzie ceniony przez wszystkich tutaj”. Szpital, który został mocno dotknięty śmiercią we własnym zespole medycznym, kierownik dodaje, że „Bez wątpienia ta praca podniesie morale wszystkich, którzy pracują i są leczeni w naszym szpitalu”..

Banksy oddaje swój talent w służbę angielskiej NHS, ciężko trafionej przez Covid-19

Game Changer Banksy'ego zostanie wystawiony na oddziałach szpitala w Southampton, a następnie wystawiony na aukcję z korzyścią dla NHS

Zaplanowana do towarzyszenia codziennemu życiu establishmentu aż do jesieni, dzieło Banksy’ego Game Changer zostanie następnie wystawione na aukcję na rzecz NSH i jej akcji humanitarnych. Pożądana inicjatywa, w Wielkiej Brytanii mocno dotkniętej pandemią koronawirusa, która obecnie zajmuje drugie miejsce, za Stanami Zjednoczonymi, wśród krajów najbardziej dotkniętych pod względem śmiertelności związanej z chorobą.

Zobacz ten post na Instagramie

.. Zmieniacz gier

Post udostępniony przez Banksy (@banksy) 6 maja 2020 r. o 9:50 PDT