Bad Boys 3 For Life prezentuje swój zwiastun

Po kilku latach plotek i nadziei dla wielu fanów, dwaj Bad Boys Will Smith i Martin Lawrence mają powrócić do służby 22 stycznia, po 16 latach emerytury w cieniu palm Florydy i dużych ekranów.

Dwaj Bad Boys powrócą 22 stycznia 2020 r. do kina

Długo oczekiwany film Bad Boys 3 For Life właśnie zaprezentował swój wybuchowy pierwszy zwiastun

Rzeczywiście, najpopularniejszy i najbardziej wybuchowy duet organów ścigania z Miami, składający się z dwóch agentów Mike’a Lowreya i Marcusa Burnetta, odnajdzie akrobacje na motocyklach i nonszalancję, która przyczyniła się do sukcesu dwóch pierwszych dzieł, aby poprowadzić ostatnia sprawa przeciwko przestępcy pełnemu urazy i zdecydowanemu utrudnić życie naszym dwóm gliniarzom, którzy kochają wielkie niemieckie samochody. ” Jest to ostatni raz ? Ostatni “.

Bad Boys For Life, czyli ostatnie śledztwo agentów Lowreya i Burnetta

Bad Boys For Life, trzecia odsłona serii zaplanowanej na 2020 rok, wreszcie ma swój zwiastun

Bad Boys For Life w reżyserii belgijskiego duetu Adil El Arbi i Bilall Fallah, który zastępuje kultowego Michaela Baya, przejmuje kontrolę formuła powstała w 1995 roku, z silnym związkiem przyjaźni i kłótni Willa Smitha, wciąż playboya i Martina Lawrence’a, szanowanego ojca rodziny. Tych dwoje zmuszono do powrotu do służby po groźbach tajemniczego przestępcy, aby się zemścić, w ten sposób ponownie rozpalając lont dwóch policjantów bad boy, biegłych w mocnej drodze, i drzwi wepchnięte, w dodatku okulary.

Bad Boys 3 zatoczy koło 25 lat po pierwszym odcinku z 1995 roku

Bad Boys 3 pojawia się 22 stycznia 2020 roku, 25 lat po pierwszym odcinku i 17 lat po drugim wydanym w 2003 roku

Oprócz tradycyjnego duetu, w roli kapitana Howarda pojawia się Joe Pantoliano, podczas gdy Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig i Charles Melton dołączają do obsady, gdy młodzi policjanci szybko konfrontują się z zawiłościami zawodu i obydwoma złymi czasami. „- Bad Boy, Bad Boy, Co zamierzasz zrobić… – Nie, nie chcę więcej słyszeć, jak to śpiewasz!” ”. Przekazywanie pochodni zapowiada się trudne. Odnotujemy również obecność Paoli Nuñez i DJ Khaleda w części VIP. Do zobaczenia w kinach Bad Boys (3) For Life 22 stycznia 2020 r..

Bad Boys – 3 – For Life wyreżyserowali Belgowie Adil El Arbi i Bilall Fallah

Odkryj zwiastun Bad Boys 3 z Willem Smithem i Martinem Lawrence, 22 stycznia 2020 r. w kinie