Baby Yoda trzyma swoją oficjalną replikę naturalnej wielkości

Gwiazda sieci od czasu pojawienia się w serialu The Mandalorian emitowanym przez platformę Disney+, Baby Yoda naznaczył umysły i fanów uniwersum Gwiezdnych Wojen dziecięcymi rysami słynnego Mistrza Jedi. Chociaż oficjalnie odkryjemy postać dopiero wraz z przybyciem serwisu do Francji zaplanowanym na 24 marca, a plusz z jego podobizną został już ogłoszony na początku tego miesiąca, firma specjalizująca się w high-endowych figurkach akcji Sideshow Collectibles właśnie ujawniła, że ​​są obecnie robi bardzo realistyczną replikę postaci naturalnej wielkości.

Oficjalna figurka Baby Yoda w skali 1: 1 z kolekcji Sideshow

Sideshow Collectibles do dystrybucji oficjalnej repliki Yody dla dzieci

@pokazy

Zaprojektowana we współpracy z amerykańskim studiem efektów specjalnych Legacy Effects, oficjalna replika Baby Yoda w skali 1:1 umieszczona na czarnej podstawie i wykonana z plastiku i żywicy gra kartę realizmu, skrupulatnie szanując wielkość postaci, czyli około 42 centymetrów. Sprzedawana w cenie 350 dolarów, figurka ma wszystkie inne cechy Yody alias The Child / L’Enfant, a mianowicie brązowy płaszcz, rozpuszczone białe włosy, czerwone policzki, a zwłaszcza wyraz twarzy i oczu. genialny z ponurym powietrzem. Kolejny szczegół, obecność w prawej ręce dźwigni zmiany biegów Razor Crest..

Baby Yoda naturalnej wielkości dla wszystkich fanów

Oficjalna, naturalnej wielkości figurka Baby Yoda wykonana przez Sideshow Collectibles

@pokazy

Przeznaczona dla kolekcjonerów i fanów oficjalnego merchandisingu, oficjalna replika Baby Yoda jest już dostępna w przedsprzedaży z kolekcji Sideshow za równowartość 317 euro. Firma oferuje również możliwość płatności w ratach. Ponieważ popyt może być bardzo wysoki, producent zapowiada, że ​​dostawy będą miały miejsce za kilka miesięcy i powinny trwać od sierpnia do jesieni. Na co czekać już kolejny prezent na Boże Narodzenie 2020.

Wysokiej klasy replika dziecka sprzedana za 350

Baby Yoda the Child trzyma swoją oficjalną figurkę w skali 1:1, wyprodukowaną przez Sideshow and Legacy Effects

@pokazy

Sideshow Collectibles i Legacy Effects zadbały o najdrobniejsze szczegóły

Replika Baby Yoda w skali jest już dostępna w przedsprzedaży za 350 USD

@pokazy