Arsenal i Adidas oddają hołd chińskiemu nowemu rokowi

Po ogłoszeniu specjalnego stroju Manchester United na chiński Nowy Rok, Adidas potwierdza umowę z innym wielkim nazwiskiem w angielskiej lidze piłkarskiej, Arsenalem.

Adidas prezentuje specjalną kolekcję Arsenal dedykowaną chińskiemu Nowemu Rokowi

Po Manchesterze United, Adidas prezentuje mini kolekcję dedykowaną chińskiemu Nowemu Rokowi z klubem Arsenal

Producent sprzętu zaprezentował niedawno kolekcję koszulek retro i tekstyliów „Bruised Banana” inspirowanych londyńskim klubem, w tym replikę oficjalnej żółtej koszulki noszonej przez strzelców w sezonach 1991-1993. przedstawia nową kapsułę zaprojektowaną w hołdzie dla chińskiego Nowego Roku, którego uroczystości odbędą się od 25 stycznia. Wyróżniony przez gwiazdorów klubu, Mesuta Özila, Mattéo Guendouziego, Davida Luiza i Joe Willocka, kolaboracja Arsenal x Chinese New Year składa się tylko z czterech części. Bardziej trzeźwy niż ten opracowany z Manchesterem United z ogromnym i bardzo kiczowatym smokiem, wersja dedykowana angielskiej drużynie stołecznej, wciąż zawierająca wizerunek gada, w bardziej dyskretnej wersji.

Arsenal odziedziczył bardziej zaniżoną kapsułę niż rywale Manchester United

Arsenal oddaje hołd nowym Chińczykom specjalną kolekcją zaprojektowaną przez Adidas

Nadal znajdujemy smoka w kolorze złotym na piersi T-shirtu i bluzy, obie dostępne w kolorze czerwonym. Centralny element tej kolekcji dedykowanej wielu fanom chińskiego Arsenalu, bluza dresowa z dopasowanymi spodniami. Ubrany na czarno, top znajduje złotego smoka, tym razem przyczepionego na każdym rękawie. Na piersi umieszczono herb klubu oraz logo marki z trzema paskami, również wyszywane złotymi nićmi. Pamiętaj, że ta oficjalna kolekcja Arsenal gra w oszczędzanie energii i materiałów dzięki temu, że jest wykonana z poliestru z recyklingu.

Kampania dedykowana wielu chińskim fanom Kanonierów

Kanonierzy oddają również hołd chińskiemu nowemu rokowi kapsułą Adidasa

Po Manchesterze United, a teraz Arsenalu, Adidas powinien zaproponować swoją inicjatywę innym renomowanym klubom, również sponsorowanym przez markę. W ten sposób flagowe zespoły, takie jak Bayern Monachium, Juventus i Real Madryt, mogą również wziąć udział w tej uroczej kampanii skierowanej do publiczności byłego Państwa Środka, otrzymując specjalną chińską kapsułę noworoczną.. Dostępne na stronie Adidas i sklep Arsenal.

Arsenal x Chiński Nowy Rok, dostępny w Adidas

Manchester United i Arsenal przemawiają do chińskich fanów specjalną kolekcją Adidas New Year