Album Kanye Westa „Jesus Is King” przełożony na późniejszą datę

Nieugięty Kanye West nadal zaciera granice swojej teraźniejszości i przyszłości. Podczas gdy Kim Kardashian pośrednio ogłosiła w połowie września w sieciach społecznościowych wydanie nowego albumu męża na 27 września, datę potwierdzoną następnie przez samą osobę na swojej stronie, album zatytułowany „Jesus Is King” nigdy nie przestaje bawić się cierpliwością fanów rapera.

Rzeczywiście, na dwa dni przed planowanym wydaniem albumu i chociaż Kim Kardashian po raz kolejny potwierdziła początkową datę 27 września, niektóre źródła podały serwisowi Variety, że należy się spodziewać pierwszego przesunięcia, nie podając żadnego powodu. Trzy dni później partnerka Yeezie dała do zrozumienia, że ​​„Jezus jest królem” miał w końcu przybyć 29 września, po tym, jak jej mąż raper zaaranżował odsłuchy w Chicago i Nowym Jorku i że chciał dokonać w ostatniej chwili zmian w swoim nowym albumie. Po raz kolejny nie ma śladu płyty w przewidywanym terminie.

Premiera albumu „Jesus Is King” Kanye Westa ponownie przełożona

Wydanie albumu Jesus Is King Kanye Westa ponownie przełożone na późniejszy termin

Po dwukrotnym przesunięciu wydania „Jesus Is King”, bez powodzenia, nowe informacje od otoczenia Kanye Westa i przekazane dzisiaj przez TMZ wskazują, że publiczność ponownie musiałaby uzbroić się w cierpliwość, zanim odkryje enigmatyczny jedenasty album artysty. Tym razem, aby uniknąć rozczarowania, nie podano daty premiery. To nowe odroczenie tłumaczy się jednak zaostrzonym perfekcjonizmem zainteresowanej osoby, która chciałaby nadal dokonywać niekończących się zmian w tym, co wydaje się być ścieżką dźwiękową jego duchowego zwrotu. „Album jest gotowy, ale Ye (Kanye West) nadal go szlifuje. Za każdym razem, gdy słucha, chce coś zmienić. W zasadzie projekt jest odkładany na późniejszy termin. »Umieścić źródło w pobliżu pliku na amerykańskiej stronie TMZ.

To ciągłe opóźnienie przypomina precedens w karierze Kanye Westa. Album Yandhi, zapowiedziany na zeszłą zimę, również był kilkakrotnie przekładany, zanim został po prostu porzucony, bez podania konkretnego powodu. Fani rapera obawiają się, że „Jesus Is King” może spotkać ten sam los, biorąc pod uwagę obecny kontekst.

Pierwotnie zaplanowany na 27 września album Yeezy „Jesus Is King” nadal jest pożądany

Planowany do wydania 27 września album Kanye Westa Jesus Is King został przełożony na nieznaną datę

Jeśli Yeezy wydaje się konsekwentny w czymkolwiek, to na jego tradycyjnym niedzielnym spotkaniu w Nabożeństwo niedzielne, rodzaj duchowej mszy zorganizowanej w całych Stanach Zjednoczonych, która okazuje się być projektem bliskim sercu rapera, napędzanym wiarą, która wciąż rośnie w siłę. Choć album jest już dawno spóźniony, 25 października w kinach IMAX, po premierze w weekend, ostatnio w Detroit, a następnie w Chicago, ukaże się dokument o procesji artysty. Zatytułowany „Jesus Is King: A Kanye West Experience”, film śledzi Kanye Westa podczas jego niedzielnego nabożeństwa, a także na pustyni w Arizonie, gdzie wykonuje niektóre utwory z albumu (duch) „Jesus Is King”.

Brak albumu w zasięgu wzroku, ale dokument: „Jesus Is King: A Kanye West Experience”

Podczas gdy jego album Jesus Is King został kiedyś przełożony, Kanye West ma zamiar wydać film dokumentalny Jesus Is King: A Kanye West Experience, 25 października w kinach Imax

Kolejna wiadomość od niestabilnej złotej rączki z Chicago, zwierzyłby się swoim bliskim, chcąc odejść od tak zwanej „świeckiej” muzyki, czyli rapu lub innego popu i by produkować teraz tylko gospel, uważaną za czystą sztukę i bliższą. do jego ideału neochrześcijańskiego. Ogłoszenie przekazane na Twitterze przez piosenkarza Andrew Barbera, blisko Kanye West.

Kanye West chce zatrzymać „świecką muzykę”, aby poświęcić się gospel

Według piosenkarza Andrew Barbera, kanye West chciałby zaprzestać świeckiej muzyki i tylko pisać gospel