Aktorka Lashana Lynch może nosić kostium 007

Odkąd Daniel Craig ogłosił, że chce zwrócić swój fartuch jako tajny agent Jego Królewskiej Mości, świat zastanawiał się, kto go zastąpi w przyszłych przygodach 2007 roku. jego odmowa zagrania szpiega, motywowana negatywnymi reakcjami nacechowanymi rasizmem, z jakimi musiał się zmierzyć aktor pochodzenia ghańskiego. Jeśli te pytania do tej pory koncentrowały się na następstwach Daniela Craiga, wydaje się, że jego zastępstwo jest bardziej nieuchronne, niż się spodziewano, według anonimowego źródła zbliżonego do marki. Rzeczywiście, przejście może nastąpić już w odcinku Bond 25, który jest obecnie kręcony na Jamajce, we Włoszech i Anglii. Według doniesień cytowanych przez Mail w niedzielę, kostium agenta 007 ma założyć czarna angielska aktorka Lashana Lynch. Jednym ze sposobów odpowiedzi dla wszystkich konserwatystów, którzy nie chcieli widzieć roli brytyjskiego szpiega w postaci kolorowej lub kobiety.

Lashana Lynch przywdziewa kostium agenta 007 w nadchodzącym odcinku o Jamesie Bondzie, Bond 25

Lashana Lynch zagra jako Agent 007 w nadchodzącym filmie Bond 25

Jeśli to ogłoszenie okaże się kluczowe dla wszystkich fanów 007, przejście to będzie a priori związane tylko ze scenariuszem Bonda 25. Rzeczywiście, scenarzysta, o którym mowa, chce, aby James Bond, grany przez Daniela Craiga, zdecydował się na przejście na emeryturę w Jamajka, przed agentem M, dyrektorem MI6 i granym przez Ralpha Fiennesa, jak zwykle wzywa go z powrotem, by wznowić służbę ratowania świata. Wtedy wkroczyła Lashana Lynch. „Na początku filmu jest kluczowa scena, kiedy M prosi 007, aby wszedł do pokoju (…) kiedy wszyscy spodziewają się zobaczyć Daniela Craiga, pojawia się Lashana Lynch”.

Lashana Lynch powinna otrzymać numer 007 po przejściu tajnego agenta na emeryturę

Źródło opublikowane przez Mail W niedzielę aktorka Lashana Lynch ma zastąpić Jamesa Bonda jako 007

Opierając się na pomyśle scenarzystki Phoebe Waller-Bridge, autorki m.in. serii Killing Eve i wezwanej do unowocześnienia wizerunku marki, Daniel Craig zachowałby zatem swoją rolę Jamesa Bonda, ale scedowałby swój numer rejestracyjny 007 na nowy jeden współpracownik. Rekrut, którego oczywiście szybko spróbuje oczarować: „Oczywiście Bonda pociąga nowa kobieta 007 i spróbuje swoich zwykłych technik uwodzenia. Bez powodzenia, przynajmniej na początku. “

Obecna na castingu rola Lashany Lynch powinna być jednak ważniejsza niż się spodziewano

Lashana Lynch może być kolejnym agentem 007, po przejściu Jamesa Bonda na emeryturę jako Daniel Craig w Bond 25

Udział Phoebe Waller-Bridge i Lashany Lynch wprowadza Jamesa Bonda w nową erę. „Chociaż pozostając wiernym temu, czego wszyscy oczekujemy od filmu o Jamesie Bondzie, jest częścią nowoczesności i jest skierowany do nowych pokoleń (…) pośród pościgów i spektakularnych walk, musi nauczyć się radzić sobie po #MeToo ”.

Bond 25 trafi na ekrany w przyszłym roku, z udziałem Rami Malka i prawdopodobnie Christopha Waltz.

„… Wśród pościgów i spektakularnych walk on (James Bond) musi nauczyć się radzić sobie z postem #MeToo”

Wpis Lashany Lynch jako Agent 007 jest częścią scenariusza napisanego przez Phoebe Waller-Bridge