Wzbogać swoje wnętrze za pomocą konfigurowalnego i modułowego mebla

Aby stworzyć nowoczesną przestrzeń, bardzo często wystarczy zapoznać się z najnowszymi trendami wnętrzarskimi lub skorzystać z pomocy profesjonalnego dekoratora. Ale jeśli chcesz czuć się naprawdę komfortowo w swoim domu, najlepszym podejściem jest prawdopodobnie osobisty kontakt …

Entuzjastycznie nastawieni do idei oferowania klientom większej swobody poprzez oddanie głosu ich kreatywności, projektanci współczesnych mebli rozpoczynają nową przygodę: konfigurowalne i modułowe meble. Minęły długie godziny spędzone przed oknami lub w sieci w poszukiwaniu rzadkiej perły. Stół, krzesło, sofa lub fotel, półka lub szafka… Wreszcie masz możliwość samodzielnego zaprojektowania idealnego mebla według własnych wymagań i pragnień. Czy jesteś ciekawy, jak to zrobić? W kolejnych wierszach udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Dodatkowo, aby lepiej zobrazować ideę, nacisk kładziony jest na jedną z najbardziej poszukiwanych kategorii produktów, zwłaszcza mebli magazynowych, które łączą w sobie estetykę i funkcjonalność..

Dodaj osobisty akcent do wystroju, wybierając mebel, który można dostosować

modułowy i konfigurowalny pomysł na meble online, skonfiguruj regał z wybranymi drzwiami i półkami

Zaprojektuj swój wymarzony mebel online

Jeśli kiedykolwiek wybierałeś mebel do swojego wnętrza, wiesz, jak trudno czasem znaleźć produkt, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom (wymiary dostosowane do konfiguracji przestrzeni) i gustowi (kolorystyka, materiały). ). Na szczęście dzisiaj w kilka minut można samodzielnie zaprojektować meble swoich marzeń.

Dzięki innowacyjnej usłudze oferowanej przez firmę MYCS, specjalizującą się w sprzedaży hurtowej mebli, możesz skonfigurować wymiary, kolory i materiały oraz wyposażenie swoich mebli za pomocą konfigurator w kolejce. Usługa została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu klientom carte blanche, aby każdy mógł wyrazić swojego indywidualnego ducha poprzez spersonalizowane meble. Aby uzyskać najlepsze wyniki, narzędzie posiada wizualizację 3D, która pozwala nam natychmiast zobaczyć wynik naszych zmian. Produkty marki produkowane są na terenie Unii Europejskiej i wyróżniają się rozsądną ceną oraz dobrą jakością. Ponadto użytkownicy korzystają z darmowej dostawy każdego spersonalizowanego mebla.

Skonfiguruj wymiary i projekt mebli zgodnie ze specyfiką przestrzeni

jak udekorować sypialnię dla dorosłych, model komody w kolorze antracytowej szarości z drewnianymi i białymi drzwiami

Stwórz idealny mebel, który łączy w sobie funkcjonalność i kreatywność

Ogólnie rzecz biorąc, możliwe jest projektowanie mebli różnych kategorii: mebli do siedzenia lub przechowywania, stołów i akcesoriów dekoracyjnych. Tutaj skupimy się w szczególności na meblach magazynowych, które wyróżniają się większą liczbą detali, które można zmienić. Wśród produktów znajdujących się w tej kategorii widzimy: półki schodowe lub drewniane, kredensy, kredensy i komody. Zobaczmy teraz, jakie są kluczowe punkty i cechy, które należy zmodyfikować podczas procesu konfiguracji..

1/Dostosuj konfigurowalny mebel do specyfiki lokalizacji.

Jedną z pierwszych rzeczy do rozważenia przy wyborze mebla jest rodzaj i konfiguracja przestrzeni. W tym celu narzędzie konfiguracyjne pozwala nam dostosować następujące wymiary: wysokość, długość lub głębokość każdego modułu. Na przykład, jeśli chcesz zainstalować regał w rogu pod skosem lub schodami, możesz łatwo zmienić wysokość niektórych paneli, aby idealnie dopasować go do specyfiki jego lokalizacji..

Projekt, który jest zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny

jak zoptymalizować przestrzeń w pokoju na poddaszu, dobór mebli modułowych ze schowkiem otwartym i zamkniętym, meble z możliwością personalizacji

2 / Graj z miejscem do przechowywania

Idealny mebel to taki, który ma różne rodzaje przechowywania. Za pomocą konfiguratora online możesz stworzyć spersonalizowany projekt za pomocą:

  • otwarte przegródki (do przechowywania zdjęć, pamiątek lub inspirujących przedmiotów)
  • zamykane przegródki (do ukrycia drobnych gadżetów lub rzeczy osobistych)

Możesz również dodać:

  • półki i panele
  • fronty – szuflady, drzwi niskie lub drzwi wysokie (a także wybrać rodzaj uchwytu: widoczny lub push to open)
  • tylne panele (na całej powierzchni lub w docelowym miejscu)

Stwórz unikalny mebel z różnymi rodzajami przechowywania otwartego lub zamkniętego

spersonalizowany model półki z panelami na różnych wysokościach, pomysł na meble modułowe z drzwiami i otwartym schowkiem

3/zmodyfikuj kolory i materiały każdego modułu;

Aby Twoje konfigurowalne meble były jeszcze bardziej wyjątkowe, oferujemy również szeroki wybór kolorów i użytych materiałów. Jeśli więc Twoja przestrzeń jest monotonna lub pozbawiona charakteru, możesz dodać oryginalności spersonalizowany mebel o niepowtarzalnym designie (dwukolorowy lub wielokolorowy). Odmiany są nieskończone. W zależności od ustalonego już stylu wystroju, możesz na przykład zdecydować się na:

  • model w kolorze białym, czarnym i czerwonym do stworzenia mebla o nowoczesnym i współczesnym designie
  • model w bieli i drewnie, szarym i jasnym drewnie dla akcentu w stylu minimalistycznym i skandynawskim
  • model w kolorze pudrowego różu, jasnoszarym i białym dla bardziej miękkiego i przytulnego wyglądu itp..

Ostatecznie jedną z największych zalet konfigurowalnych systemów przechowywania (poza ich wyjątkową funkcjonalnością i designem) jest fakt, że w każdej chwili możesz dodawać nowe elementy, aby dostosować je do swoich aktualnych potrzeb… Teraz piłka jest w Twojej Sąd !

Gwarancja satysfakcjonującego wyniku w dobrej cenie i na czas

konfigurowalny model przechowywania do salonu, szafki z półkami i samozamykającymi się drzwiami