Butterply, designerskie meble do personalizacji w 3D

Konfigurator-3d-do-wizualizacji-mebli-w-czasie-rzeczywistym-projekty-meble-na zamówienie

Koncepcja

ButterPly, są to meble narysowane i zaprojektowane przez projektantów, dostępne do pomiaru i dostosowywania w 3D. Z modelu mebla zaprojektowanego do personalizacji użytkownik wybiera opcje, dostosowuje wymiary oraz wybiera materiały i kolory: wszystko jest konfigurowalne !

Nasze wartości

Celem ButterPly jest zapewnienie cyfrowej dostępności projektu i szytego na miarę: dzięki narzędziu 3D to użytkownik tworzy mebel, który wygląda jak on i po raz pierwszy staje się aktorem w swoim dziele. ButterPly odważa się na nowe podejście do projektowania i sprawia, że ​​szyte na miarę stają się dostępne dzięki technologii cyfrowej.

Materiały i wykończenia

Wykonane z fińskiej sklejki brzozowej meble ButterPly są dostępne w wielu wykończeniach, lakierach, lakierach, fornirach i kolorach. Kolekcja ButterPly łączy w sobie jakość materiałów, prostotę montażu i nieskończoną personalizację.

Kolekcja

ButterPly wystartował 5 grudnia ze swoją pierwszą kolekcją: designerskie regały do ​​przechowywania wszystkich książek i płyt CD, meble hi-fi dla melomanów, stoły i biurka… Co miesiąc kolekcje będą wzbogacane o nowe pozycje: nowe meble, nowi projektanci i nowości materiały.

Biblioteka Wallbook : do przechowywania wszystkich książek w dobrym stylu

biblioteka-book-wallbook-meble-na zamówienie-elegancka

Niski stolik Méli-Mélo

stolik-kawowy-meli-melo-proste-meble-na zamówienie-do-wystroju-skandynawskiego

Niska szafka hi-fi : dla audiofilów, którzy nie chcą iść na żadne ustępstwa między designem a jakością dźwięku

niestandardowe-meble-hifi-dla-melomanów-pomysl-na-projektowanie-meble-od-butterply

Stół LC

szyte na zamówienie masło-pas-cher-lc-stół-prosty-stylu-przykład-biura