Porady dotyczące makijażu: jakie są aktualne trendy w makijażu i jak je przyjąć?

Jej makijaż jest zawsze w ruchu, a ta jesień-zima również nie jest wyjątkiem. To pomimo kryzysu pandemicznego! I nawet jeśli widzimy, że jesteśmy zmuszeni zastąpić nasze parady na Polach Elizejskich mniej zauważalnym występem na scenie naszych własnych salonów, moda jest modą. Co więcej, w końcu masz czas i okazję, aby wyróżnić się w sztuce makijażu, a nawet spróbować odtworzyć jeden z tych odpicowanych stylizacji prosto z magazynów o modzie. Aby Ci pomóc, powiększ dzisiejsze trendy w makijażu.

Porady dotyczące makijażu 1 / Cera “błyszcząca” lub naturalna

Posiadanie promiennej skóry od dłuższego czasu jest jednym z trendów w urodzie. Po raz kolejny w tym roku zakochaliśmy się w „błyszczącym” efekcie, a płynny rozświetlacz staje się naszym pierwszym sprzymierzeńcem w nadawaniu nam promiennego wyglądu. Najlepiej jednak zarezerwować ten na zdjęcia na Instagramie, ponieważ makijaż twarzy okazuje się niepraktyczny i zdrowy podczas noszenia maski. W tym celu szczególnie w życiu codziennym będziemy raczej starać się dbać o naszą skórę w sposób naturalny przy minimum karnacji dla zdrowego i uroczego wyglądu w jej autentyczności. Mimo wszystko nic nie stoi na przeszkodzie, aby w widocznych obszarach przyjąć „blask”.

Zdrowa i czysta twarz, dzięki której makijaż będzie się wyróżniał

mieć pomysł na promienną skórę na błyszczącą skórę trend w makijażu 2020 2021 oryginalny pomysł, jak zrobić makijaż

Końcówka do makijażu 2 / Eyeliner we wszystkich formach

Tak, maska ​​zakrywa część twarzy, ale najbardziej wyrazista jej połowa pozostaje odsłonięta. Nie wahaj się i odważ się nałożyć makijaż oczu, aby jeszcze bardziej je podkreślić, a nawet oszukać ich proporcje. Staje się to możliwe dzięki grom eyelinerowym, które występują w różnych formach. Niemniej jednak trend w tym roku polega na tym, że bardzo graficzny eyeliner nie tylko podkreśla, ale nawet dramatyzuje wygląd. Ponadto istnieje bardzo wyraźny smak “kocich oczu”, które rozciągają spojrzenie i czynią je bardzo kocimi i zmysłowymi..

Oczy kota dla powiększającego spojrzenia

Jak zrobić kocie oczy Rozciągnięty eyeliner Pomysł na makijaż Zmysłowy makijaż kobiety

Porady dotyczące makijażu 3 / Kolorowe powieki

W przypadku makijażu powiek pożegna się z monotonią neutralnych barw na rzecz samych kolorów. Najpierw pastele! Oczy są wtedy zwracane uwagę, że pękają bez wahania, aby wyjść z konturu powieki i daleko poza nią. Kwintesencja zimowego odcienia, pastelowy błękit wkrada się dość wyraźnie, a nawet inwazyjnie, aby stworzyć wygląd „królowej śniegu”, który jest po prostu cudowny. Odważylibyśmy się również na bardzo ciemne odcienie, które ponownie zostaną umieszczone? wygląd „zadymionych oczu” z przodu sceny.

Intensywnie niebieskie powieki, by zerwać z tradycją

jak malować oczy ciemnoniebieskim cieniem do powiek

Porady dotyczące makijażu 4 / Brokatowy wygląd

Kolejny trend na żądło – brokatowy wygląd. Wygląd, który sprawi, że „zabłyśniesz” w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Nagle ta jest szczególnie odpowiednia na dni wielkich świąt, zwłaszcza na Nowy Rok. Cyrkonie, cekiny, kamienie barwione najczęściej na srebrno i złoto – to najczęstsze sposoby na to, aby twarz błyszczała jak gwiazda. Projekty są dość zróżnicowane, podobnie jak sublimowane partie twarzy – błyszczące cienie do powiek, które często wychodzą poza powieki, by zaatakować kości policzkowe, ale także – kąciki oczu, ich kontur, spód, a czasem nawet oczy. policzki lub czoło. możliwości są nieograniczone.

Błyszcząca twarz, która błyszczy jak klejnot

Pomysły na makijaż z brokatem 2020 Modne pomysły na makijaż na efektowne noworoczne makijaże

Porady dotyczące makijażu 5 / Przeładowane rzęsy

A ponieważ ten rok był mocno naznaczony powrotem do lat 70., nie do pomyślenia, żeby makijaż był wyjątkiem. Styl retro pochodzi z tuszu do rzęs nakładanego kilkoma warstwami na rzęsy w stylu Twiggy. Rezultat – rzęsy, które są zbyt wyeksponowane, jakbyś była prawdziwą lalką. Uważaj na pociągnięcia pędzlem, to się rozmazuje! Jednak wysiłek znajdź tusz do rzęs jakość zaoszczędzi Ci bólów głowy.

Dobrze zaprojektowane graficzne rzęsy w stylu retro chic

Maskara do makijażu z lat 70. na powiekach w górę iw dół modny pomysł na makijaż oczu

Porady dotyczące makijażu 6/ Szminka wreszcie godna swojej nazwy

Czy jest coś bardziej klasycznego niż pomadka, która jest… czerwona? Zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż świąteczny. Od dawna symbol kobiecości, powraca czerwień, która przywraca blask naszym nagim ustom. Bez reszty, sama czerwona szminka może nadać Twojej twarzy wyrafinowany i zdecydowanie elegancki wygląd. Szczególnie kochamy bardziej intensywne, a nawet ciemne czerwienie, takie jak np. fiolet, burgund, karmin i granat. Odrobina połysku dodatkowo podkreśli piękno palety i doda objętości ustom.

Czerwona szminka – obowiązkowy element świątecznego looku

świąteczny makijaż z czerwoną szminką czerwony sweter brwi ze złotymi cieniami do powiek trend 2020, oryginalne porady dotyczące makijażu