Pôvodný interiér drevenice s bielym dekorom

Interiérom domov vo vidieckom štýle bolo venovaných veľa publikácií. Toto jedinečné vlastníctvo domu však nemožno úplne začleniť do dizajnu vo vidieckom štýle, je také originálne a jedinečné. Vnútornú výzdobu tohto domu charakterizuje kombinácia celkových povrchových úprav dreva so snehovo bielym dekorom. Nezvyčajne ľahká a zároveň teplá atmosféra doslova preniká všetkými miestnosťami «drevený» doma. Vyzdobiť takmer všetky miestnosti obydlia v drevito-bielych tónoch nie je ľahká úloha a je v kompetencii profesionálov s jemným zmyslom pre hranicu medzi pohodlím a poburovaním. Ale dosť predslov, ponorme sa do nevšedného, ​​jasného a čistého sveta jednej domácnosti.

Romantický drevito biely interiér

Začnime našu prehliadku z kuchyne, ktorá je kombinovaná s jedálňou. Priestranná, svetlá miestnosť je vďaka veľkým oknám doslova zaliata slnečným žiarením. Celkový obklad z panelov zo svetlého dreva vytvára neuveriteľne útulnú domácu atmosféru. Použitím tmavšieho odtieňa dreva na podlahu vyzerá miestnosť ešte väčšia, ako v skutočnosti je. Kombinácia drevitých odtieňov so snehobielymi interiérovými prvkami vytvára pozitívnu, slávnostnú náladu kuchynského priestoru..

Kuchyňa-jedáleň

Nie je prekvapujúce, že predné časti kuchynských skriniek sú vyrobené z rovnakého dreva ako povrchová úprava kuchyne a jedálne. Teplo materiálov z dreva na báze nábytku a povrchových úprav, ktoré sa stretávajú s chladom lesku nehrdzavejúcej ocele v domácich spotrebičoch, vytvára rovnováhu harmonickej atmosféry. Jedinečným prvkom tejto kuchyne však nie je celkové využitie dreva ako materiálu na výrobu nábytku a dekorácií, ale neobvyklý kuchynský ostrov s trochu priemyselným vzhľadom. V moderných kuchyniach sme zvyknutí vidieť takmer úplne uzavretú základňu ostrova. Ak je v spodnej časti miesto, je to len pre nohy na bočnej strane pultu na raňajky. V našej verzii je všetko otvorené a neruší prúdenie vzduchu v miestnosti, uvidíme použitie podobnej dizajnovej techniky aj v iných miestnostiach domácnosti.

Kuchynský ostrov

Pôvodný dizajn kuchynského ostrova sa stal vrcholom kuchyne a jedálne, naplnenej svetlom a ľahkosťou prírodnej farebnej palety.

Mramorová doska

Prejdeme do súkromných izieb a ako ďalšie v rade máme hlavnú spálňu. Ako často ste videli miestnosť na spanie a odpočinok úplne obloženú drevom? Nie je ľahké vytvoriť takú výzdobu, nezmeniť miestnosť na akúsi parnú miestnosť vo vani. Práve pre vytvorenie romantického a sofistikovaného prostredia potrebovali dizajnéri bielu farbu – pri navrhovaní okenných otvorov, v textíliách pre postele a koberce, pre dekoračné a osvetľovacie systémy..

Hlavná spálňa

V tomto interiéri sa osobitná pozornosť venuje dekoru, maličkostiam, ktoré tvoria celkový dojem z miestnosti, jej nálade, charakteru, individualite. Tenký snehobiely tyl na oknách, prešívaný prehoz na veľkú posteľ, originálny dizajn žiarovky a neobvyklé prevedenie nočných stolíkov – to všetko tu vytvára jedinečnú atmosféru, ktorá kombinuje individualitu a útulnosť, pohodlie a kreativitu.

Posteľ Biely dekor

Ale nie v celkovej úprave dreva je vlastnosť spálne so snehovo bielym dekorom. Faktom je, že táto izba je v tesnej blízkosti kúpeľne. O miestnosti pre vodné procedúry sa dá povedať, že je umiestnená priamo v spálni, alebo skôr je umiestnená za priečkou s obrovským otvorom. Teoreticky môžete doslova vstať z postele a ponoriť sa do kúpeľa. Z pôvodného konštrukčného riešenia sa stalo ohniskové centrum pre dve miestnosti naraz.

Pohľad do kúpelne

Drevité biele tóny

Pri kúpaní môžete nielen vidieť interiér spálne, ale aj krásnu krajinu mimo veľkého okna.

Pohľad na spálňu z kúpeľne

V kúpeľni vidíme všetky rovnaké drevené lišty, dokonca aj na podlahe. A tu našli snehobiele odtiene uplatnenie – v klampiarskych prácach (čo je veľmi logické), v dekorácii okenných otvorov (ktoré sa v zásade zriedka vyskytujú v kúpeľniach), v nábytku a vyrezávanom ráme pre zrkadlo..

Drevená kúpeľňa

Podobne ako pri dizajne kuchynského ostrova, priestor pod drezom nie je zapojený do úložného systému s dvierkami, ako sa to najčastejšie stáva. Kombinácia snehovo bielych a zrkadlových povrchov prináša do interiéru kúpeľne mimoriadnu eleganciu – vodovodné armatúry a chrómové doplnky na úpravu vody vytvorili harmonickú alianciu.

Pôvodný dizajn drezu

Ďalšou súkromnou miestnosťou je detská spálňa zariadená v najlepších tradíciách dreveného bieleho domu. Svetlé drevo použité na povrchovú úpravu všetkých povrchov spĺňa tmavé odtiene materiálu, z ktorého bol pôvodný nábytok vyrobený. Komoda namaľovaná tyrkysovou vniesla do farebnej palety miestnosti rozmanitosť. Všetky interiérové ​​prvky dokázali pre malého majiteľa miestnosti vytvoriť skutočne útulnú a príjemnú atmosféru pre zdravý spánok.

Deti

V blízkosti škôlky je ďalšia kúpeľňa, menšia, ale opäť s prítomnosťou dreva vo výzdobe. Tu už nevidíme dominanciu povrchovej úpravy drevenými panelmi, zásterka do kúpeľne je obložená snehobielymi dlaždicami. «pod zemou». Tento logický ťah je vysvetlený skutočnosťou, že deti sa špliechajú a povrchy detskej kúpeľne budú vždy viac vystavené vlhkosti. A lietadlá s povrchovou úpravou drevom sú v priebehu času stále náchylné na napučiavanie vodou, bez ohľadu na to, ako sú ošetrené antiseptickým lakom odolným voči vlhkosti.

Detská kúpeľňa

Ďalšia spálňa sa nachádza v podkroví. A zrejme vás neprekvapí, že aj túto miestnosť zdobí drevo. Kombinácia tmavých a svetlých skál použitých v interiéri miestnosti vytvára zaujímavý vizuálny efekt a pomocou svetlých dekoratívnych predmetov a textílií sa vytvára farebná škála dizajnu spální..

Podkrovná spálňa