Pôvodný dekor v interiéri londýnskeho bytu

Dávame vám do pozornosti fotografickú návštevu londýnskeho bytu, v ktorého interiéri sa pohodlie harmonicky spája s praktickosťou a útulnosť s funkčnosťou priestorov. Malé londýnske apartmány sú zariadené láskou k starožitným kúskom dekorácie, ktoré je možné úspešne integrovať do moderného interiéru.

Najpriestrannejšia, centrálna zo všetkých uhlov pohľadu izba bytu – obývačka Vo výzdobe miestnosti dominujú motívy v štýle podkrovia s túžbou po murive stien, otvorenej komunikácii, akoby špeciálne exponovanej, stropných trámoch a stropoch, ktoré sú dekoráciou stropu a celej miestnosti. Priestranná izba s veľkými oknami bola pre tento povrch doslova vytvorená s nádychom brutality. Ale malá časť industrializmu bola zjemnená mäkkým nábytkom, ktorý svojim farebným čalúnením dodával miestnosti motívy pohodlia a tepla domova. Živé rastliny tiež vynikajúco neutralizujú nepotrebné priemyselné témy v obytnom priestore..

Obývačka

Ako viete, veľké veci pozostávajú z maličkostí. Veľa zdanlivo nepostrehnuteľných detailov a ťahov vytvára celkový obraz vonkajšieho obrazu miestnosti. Vynikajúci dizajn stolových žiaroviek v klasickom štýle, príborníky navrhnuté analogicky s kuframi, elegantný dvojposchodový konferenčný stolík so sklenenou doskou – všetky dekoratívne položky majú funkčné pozadie, ale zároveň zdobia priestor a vytvárajú osobitnú atmosféru. z obývačky.

Stolná lampa Pruhované čalúnenie

V obývacej izbe sa nachádza študovňa. Jedna z tehlových stien pracovného segmentu sa stala prízvukom, pretože prešla maľbou v bielej farbe. Výsledkom je skvelá kulisa pre zbierku fotografií zabalených v čiernobielych rámoch na vytvorenie kontrastnej kompozície..

Kabinet

Na sklenenej doske písacieho stola bol nielen monitor počítača a vynikajúce kancelárske potreby, ale aj živá rastlina v kvetináči, štylizovaná ako stará amfora, ktorá mohla dobre hrať úlohu pohára pre víťaza..

Pôvodný dekor Na pozadí zbierky fotografií

Keď sme obklopení srdcom drahými predmetmi, interiérovými predmetmi alebo dekormi, ktoré majú svoju vlastnú históriu, svoj vlastný význam, ktorý poznáme iba my, v takom prostredí je zábavnejšie pracovať a kreatívny proces je aktívnejší.

Na sklenenom vrchu

V tomto byte sa veľa pozornosti venuje starožitnostiam, riadu a doplnkom. Úspešná integrácia už mnoho rokov starých vecí do moderného prostredia nie je taká jednoduchá, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Nie každý starožitný svietnik bude vyzerať harmonicky napríklad na stole alebo stojane z priehľadného plastu.

Starožitný dekor

Vo výzdobe spálne už nie je žiadna stopa po loftovom štýle, ale starožitné kusy nábytku a dekorácie sú pevne zakorenené v atmosfére súkromnej miestnosti. Posteľ vyrobená v modernom štýle vyzerá veľmi harmonicky v susedstve so starou šatníkovou skriňou pestrých farieb.

Spálňa

Elegantné nočné stolíky sa používajú ako alternatíva k ťažkým postranným stolíkom na usporiadanie stojanov pre stolné lampy a všetky druhy nevyhnutných vecí, ktoré zvyčajne uchovávame. «po ruke» blízko postele.

Mäkké čelo postele

Pôvodný dizajn stolových žiaroviek s priehľadnými plastovými tienidlami vytvára efekt rozpustnosti predmetu osvetlenia v priestore. Stolné lampy sú v podobnom prevedení prakticky neviditeľné.

Priehľadná lampa

V dizajne spálne je prítomný ľahký dotyk štýlu Provence alebo shabby chic. Prípad, keď je dizajnérsky nábytok a dekor dokonale kombinovaný s prvkami vidieckeho života alebo retro štýlu.

Pôvodné zloženie

Aby ste v miestnosti vytvorili skutočne útulnú atmosféru, musíte vziať do úvahy mnohé nuansy a výber textílií – v neposlednom rade z nich. Zvlášť výber textilného dizajnu je pre spálňu dôležitý a nehovoríme len o posteľnej bielizni, krásnom prehoze alebo svetlých poťahoch na dekoračné vankúše, ale aj o dizajne okenných otvorov a prítomnosti kobercových alebo textilných podlahových krytín.

Dôraz na textil

V kúpeľni sa taktiež nešetrí vplyvom staroveku na interiérový dizajn. Hranaté keramické dlaždice v retro štýle poskytovali skvelú kulisu pre tmavý kontrastný vzor a čiernu základňu stredobodu. Živé rastliny nebolo možné vykonať v úžitkovej miestnosti – náznak prírodnej zelene vyzerá ako zvýraznenie interiéru na pozadí čiernobieleho dizajnu.

Kúpeľňa

Kúpeľňové kontrasty