Moderný dizajn vstupných dverí – pohľad zvnútra miestnosti

Upozorňujeme na výber moderných obrazov dverí umiestnených pri hlavnom vchode do súkromných domov vidieckeho a mestského typu. Vchodové dvere do nášho domu sú charakteristickým znakom celej budovy. Toto je prvý detail interiéru, s ktorým sa každý návštevník stretne po tom, ako sa zoznámil s fasádou budovy, jej exteriérom..

Vchodove dvere

V poslednej dobe sú dvere s vložkami z matného alebo priehľadného skla stále obľúbenejšie. Takéto modely vám umožňujú vpúšťať do chodby prirodzenejšie svetlo a vizuálne zväčšiť priestor, osviežiť ho.

Predné dvere s časťami z matného skla

Pre všetkých, ktorí by chceli mať v miestnosti väčšie množstvo osvetlenia vďaka konštrukcii vstupných dverí vybavených sklenenými vložkami, ale zároveň nie sú pripravení zdieľať s ulicou priestor o všetkom, čo sa deje vo vlastnej chodbe, Vhodné sú modely dverí s matnými alebo štruktúrovanými sklenenými časťami..

Krídlové dvere

Tieto originálne otočné dvere na drahokamu ukazujú každému, kto vstupuje do vlastníctva domu, že majiteľom nie sú cudzie progresívne názory, mimoriadny prístup k tradičným veciam a kreativita názorov..

S matným sklom

Dvojkrídlové dvere s matnými časťami nielen ozdobia hlavný vchod, ale tiež vám umožnia výrazne rozšíriť priechod, ak potrebujete napríklad priniesť veľký nábytok.

KukátkoPri návrhu dverí sa niekedy používa nasledujúca technika – medzi niekoľkými matnými časťami zostáva jedna absolútne priehľadná, aby ste videli hostí, ktorí prišli k vašim dverám, ale zároveň zachovali intimitu priľahlého vnútorného priestoru..

Kombinácia

Často je takouto sekciou bočné slepé krídlo vyrobené z priehľadného skla..

Farebné sklo

Tento model vchodových dverí s vitrážami je vhodný pre súkromný dom navrhnutý v tradičnom štýle. Bohatosť a luxus povrchových úprav dreva je perfektne kombinovaná s odolným štruktúrovaným sklom.

Textúrované sklo

Takéto trojkrídlové dvere môžu byť vhodné ako pre izbu v klasickom štýle, tak pre interiér s vidieckymi prvkami. Rámy z masívneho dreva poskytujú spoľahlivú podporu hrubému štruktúrovanému sklu.

Mnoho sekcií

Aj keď sú samotné dvere vyrobené v absolútne prázdnej verzii a majú jednoduchú geometriu, pribudne záujem o jej vzhľad a osvetlenie vo vnútornom priestore, bočné symetrické vložky z matného skla rozdelené na sekcie.

Štvorce

Ďalší netriviálny prístup k rozdeleniu vstupných dverí na sekčné štvorce s matným sklom.

V odtieňoch šedej

Vďaka zaujímavej kombinácii nepriehľadnosti a priehľadnosti sklenených vložiek je tento model vchodových dverí nielen atraktívny na pohľad, ale aj veľmi praktický pre majiteľov domov. Pri zachovaní funkcie prenikania slnečného svetla do chodby.

Hlavné dvere súkromného domu s priehľadnými sklenenými vložkami

Pre tých, ktorí potrebujú vpustiť do chodby čo najviac svetla, ktorí majú aspoň malý priestor súkromného nádvoria oddeľujúceho vlastníctvo domu od ulice, sú vhodné modely vstupných dverí s úplne priehľadným sklom..

Plastové biele dvere

Zaujímavý dizajn plastových snehobielych dverí, rozdelených do mnohých sklenených sekcií, sa perfektne hodí do moderného vlastníctva domu, vyrobeného v štýle minimalizmu alebo v duchu tohto štýlového trendu.

Tmavé dvere

Aj malé sklenené vložky môžu osvetliť chodbu a zriediť matný vzhľad pomerne veľkých dvojkrídlových dverí.

Symetrické vložky

Umiestnenie slepých drevených dverí v zarovnaní priehľadných vložiek je zaujímavou dizajnovou technikou, prítomnosť skla v hornej časti dverí zvyšuje slnečný tok, ktorý môže vstúpiť do interiéru..

Pred terasou

Absolútne priehľadné sklo dostatočne veľkej veľkosti nedovolí cudzím ľuďom vidieť, čo sa deje v súkromnom dome, pretože na verande je krytá kôlňa alebo terasa z drevených lamiel.

Ťažká geometria

Obrovské dvere tohto súkromného domu boli navrhnuté z číreho skla, dreva a plastu. Kontrast v akceptovaných geometrických a farebných technikách umožnil vytvoriť netriviálny model so zaujímavým obrázkom.

Urbanizmus

Vysoké stropy tohto domu v mierne mestskom štýle diktujú vhodné rozmery vstupných dverí. Pomocou skla, čiastočne matných bočných vložiek, bolo možné vizuálne odľahčiť hlavný vchod, urobiť ho menej masívnym a ťažkým..

Drevo a sklo

Priehľadná vložka v týchto masívnych drevených dverách v železnom ráme slúži skôr ako veľké kukátko a umožňuje vám vidieť návštevníkov pred otvorením dverí..

Francúzske dvere

Rozdelenie vchodových a interiérových dverí na sekcie so sklenenými vložkami pochádza z francúzskeho vidieckeho štýlu. V dnešnej dobe je to celkom bežný spôsob, ako sa vzdialiť od tradičných slepých dverí..

Okienka

A tieto vchodové dvere v námornom štýle s priehľadnými oknami vo forme lodných okien vytvárajú príjemnú atmosféru. Obraz pri vchode do miestnosti vás núti očakávať zodpovedajúci svetlý a svetlý interiér interiéru miestnosti.

Tradičný dizajn

Tradičný vzhľad dverí s priehľadnými prvkami je vhodný pre klasický interiér chodby.

Slepé dvere

A nakoniec – hluchá verzia vchodových dverí, ktorá bude vyzerať vhodne v rôznych interiérových štýloch.