Interiér s originálnymi tapetami vo francúzskom vidieckom dome

Je ťažké prekvapiť moderného majiteľa domu s interiérom pastelových farieb s nábytkom z obchodov Ikea a štandardnou sadou dekoratívnych prvkov. Mnoho ľudí chce vyzdobiť svoj domov nielen pohodlím, krásou a funkčnosťou, ale tiež vniesť do dizajnu priestorov originalitu, osobný pohľad na estetiku a možno aj nejakú výstrednosť, kreativitu, odvahu a výraz. Upozorňujeme na interiér francúzskej domácnosti, v ktorého dizajne sa neskutočne kombinuje moderný štýl, klasické motívy, prvky pop -artu, eklekticizmus a luxus barokového štýlu..

Pôvodné povrchové úpravy a zrkadlá

Tapeta s neobvyklou tlačou fotografií sa stala vrcholom interiéru francúzskeho domu. Potlač zobrazujúca lišty, lišty, rozety a ďalšie kandelábre, ktorá je tak často jednou zo súčastí barokového štýlu, je harmonicky integrovaná do interiéru modernej miestnosti. V kombinácii so zrkadlovými a lesklými povrchmi, osvetlením na niekoľkých úrovniach a originálnym nábytkom vyzerá taká kombinácia epoch, štýlov a nápadov na dizajn neuveriteľne zaujímavo, jedinečne, ale zároveň pohodlne a funkčne..

Zrkadlá, lesk a osvetlenie

Ak je ozdobou miestnosti tapeta, ktorá zobrazuje krb obklopený bohatým štukom, je ťažké nevytvoriť interiér, ktorý bude pripomínať miestnosť múzea. Koniec koncov, naozaj tu chcete nainštalovať kreslá a stoličky na ohnuté nohy, dať pohovku s velúrovým čalúnením a vyrezávanými podrúčkami, nainštalovať svietniky na elegantný stojan na stôl v barokovom štýle. Použitie moderného dizajnového nábytku v miestnosti s podobnou povrchovou úpravou však pôsobí dramatickejším dojmom. Toto je moment, keď sa eklekticizmus stáva základom konceptu priestorového dizajnu..

Nezvyčajný dizajn

Je to neuveriteľné, ale dizajnérske stoličky, akoby zložené z plástových prvkov s dreveným rámom a sieťovinou ako základňou, sú veľmi harmonicky kombinované s kusmi nábytku so zakrivenými nohami, so stolom so sklenenou doskou, ktorá je tiež úložný systém.

Oddychová miestnosť a študovňa

Zariadenie v priestoroch francúzskej domácnosti možno nazvať barokovo-minimalistické. Nábytok je neobvyklý, originálny, pútavý, ale nie je ho veľa, v dôsledku čoho je priestor aj v malej miestnosti naplnený pocitom priestrannosti, ľahkosti a slobody.

Tapeta s potlačou fotografií

V láske k eklekticizmu dizajnéri prekročili rámec použitia dizajnérskeho nábytku v modernom barokovom štýle interiéru. Neobvyklé stojacie a stolové žiarovky s podstavcom vo forme fliaš na šampanské sa stali vrcholom interiéru, nezabudnuteľnými prvkami v pôvodnom dizajne.

Pôvodné stojacie lampy

Vo francúzskom vlastníctve domov je veľa úžasných, nezabudnuteľných a neobvyklých vecí. Napríklad biely salónik je ostrý biely priestor s oslnivými stenami a nábytkom, neuveriteľným systémom osvetlenia a zrkadlovými táckami. Dokonalý, biely, futuristický – taký interiér pôsobí veľmi silným dojmom.

Snehovo biele prevedenie

Neobvyklý fototlač tapiet našla uplatnenie aj vo výzdobe spálne. Priestranná izba pojala nielen miesto na spanie s šatňou, ale aj časť odpočinku, budoár a mini skriňu, ktoré je možné použiť aj ako toaletný stolík.. «Barokový» tlač na tapetu, stropné trámy natreté na bielo, množstvo zrkadlových plôch a časť steny z vankúšov – zdá sa, že takáto zmes môže viesť k úplnému zmätku v interiéri, ale prekvapivo všetky tieto prvky excentrické puzzle vytvorili harmonický obraz miestnosti na spanie a odpočinok.

Pôvodná spálňa

Neobvyklé, snehovo biele, eklektické, kreatívne – existuje veľa epitetov, ktoré popisujú dizajn tejto postele. Je dôležité, aby sa dizajnérom podarilo mať na pamäti najdôležitejšie vlastnosti, ktoré majitelia domov obvykle predstavujú interiéru spálne, pričom sa nezabudlo ani na predstavivosť, výstrednosť a personalizáciu priestoru – na upokojujúce prostredie, ktoré podporuje zvuk a pokojný spánok, pohodlie a pohodu v kombinácii s vonkajšou atraktivitou..

Neobvyklé povrchové úpravy čela postele

Neobvyklá výzdoba stien a stropov, množstvo zrkadlových povrchov a originálne čelo postele nie sú jediné «hrozienka», ktoré návrhári pripravili pre spálňu. Svetlá pohovka vyrobená vo forme dámskych pier s farebnou rúžou sa stala ústredným centrom rekreačnej oblasti. Kúpeľňa umiestnená za závesmi ohromuje nemenej kreativitou v dizajne. U našich krajanov je umiestnenie vane v strede miestnosti samo o sebe zdokonalením dizajnu; na štandardné kúpeľne bytových domov na takéto usporiadanie jednoducho nie je dostatok miesta. Elegantná vaňa s vyrezávanými nohami, ktorá si zaslúži byť ústredným bodom.

Jasný prízvuk

Použitie bielej podšívky na zdobenie stien kúpeľne, ako aj použitie starých zrkadiel, prináša do moderného interiéru miestnosti na vodné procedúry nádych vidieckeho života a retro štýlu. Zatiaľ čo progresívne potrubie a príslušenstvo s oceľovým leskom «ťahať» dizajn v modernej dobe.

Kúpeľňový dizajn