Exkluzívny dizajn jedného moskovského bytu

Upozorňujeme na dizajnový projekt pre jeden moskovský byt, ktorého priestory sú plné pohodlia a luxusu, elegantného, ​​ale zároveň praktického a pohodlného prostredia. Exkluzívny interiér moskovských bytov vás inšpiruje k experimentovaniu a umožní vám získať veľa zaujímavých návrhových nápadov, neštandardných riešení a kreatívnych prístupov k tradičným predmetom a dizajnovým prvkom..

Jantárová chodba

Obývacia izba – luxus a pohodlie pre srdce bytu

Priestranná obývacia izba, ako väčšina izieb v moskovskom byte, je vyzdobená veľkou láskou k prírodným materiálom, prírodným odtieňom, kombináciou teplých a studených teplôt farieb, textúrovanými povrchmi a vynikajúcim dekorom. Mierka miestnosti vám umožňuje použiť nielen viacstupňovú výzdobu stien a stropov, tmavé drevo ako materiál na stenové panely a suroviny na výrobu vstavaných úložných systémov, ale aj veľký čalúnený nábytok a v dostatočnom množstve..

Obývačka

Jediná vec, ktorá chráni priestor obývačky pred spoločenskou miestnosťou chodby, je sklenená vitrína vyrobená v orientálnom štýle. A táto voľba na úpravu okien nie je náhodná, pretože exponáty, zberateľské predmety, ktoré sú vystavené, majú priame spojenie s východom..

Sklenená vitrína

Sklenená zástena nezaberie veľa miesta a prechod do obývačky nie je náročný. Pred nami sa objavuje skutočne pohodlná, bohato zariadená izba, v ktorej sa môže pohodlne ubytovať nielen niekoľkočlenná rodina, ale aj pomerne rozsiahla kampaň hostí..

Orientálny štýl

Nič nekreslí výzdobu miestnosti tak, ako použitie prírodných materiálov, drevené stenové panely pôsobia luxusne, ich textúra dodáva obývačke nádych vycibrenej elegancie a tmavé prírodné tóny prinášajú do priestrannej miestnosti teplo a pohodu..

Vitríny

Kombinácia tepla drevených podláh s chladom a leskom sklenených povrchov a dekoratívnych prvkov vytvára jedinečný dizajn miestnosti. Sklenená vitrína a vložky vo vstavaných úložných systémoch zrejme robia monolitickú výzdobu miestnosti ľahšou a vzdušnejšou. Mnoho sklenených dekoratívnych prvkov, ktoré sú usporiadané vo forme hrany stropu, vyzerá jedinečne, neopakovateľne a elegantne zároveň..

Sklo na strope

Obrovská mäkká pohovka v tvare U pojme veľký počet hostí, ale ak nie je dostatok miesta, k dispozícii sú aj mäkké stojacie pufy prispôsobené tónu čalúnenia pohovky. Tehlové červené vankúše na pohovku vyzerajú ešte výhodnejšie na pozadí svetlošedého velúrového čalúnenia pohovky, ktoré do miestnosti prináša prvok jasu a pozitívneho postoja..

Video zóna

Kuchyňa – moderný a praktický dizajn pre priestranné izby

Na rozdiel od interiéru obývačky s luxusným dekorom a exkluzívnymi zberateľskými predmetmi zobrazenými v okne je priestor kuchyne vyzdobený závideniahodnou praktickosťou a láskou k jasnému usporiadaniu a rozloženiu funkcií v miestnosti. Strohý, ale zároveň bohatý povrch, lakonické tvary a línie, hladké fasády kuchynských skriniek, mierka a majestátnosť – všetko v kuchynskej časti pracuje na vytvorení monolitického a pôsobivého interiéru, ktorý je založený na jednoduchosti použitia pracovných plôch a ergonómia všetkých kuchynských procesov. Snehobiele fasády skriniek a zrkadlový povrch kuchynského backsplash vám umožňujú vizuálne rozšíriť kuchynský priestor a dodať mu ľahkosť a sviežosť, ktorá tak chýba pri použití tmavého dreva na dekoráciu povrchov miestnosti. Stolová doska veľkého kuchynského ostrovčeka z umelého kameňa priniesla spestrenie farebnej palety kuchynského priestoru..

Kuchyňa

Jedáleň – bohatstvo a pohodlie jedálne

V priestrannej, luxusne zariadenej jedálni vidíme opakovanie interiéru obývačky s niekoľkými dizajnovými doplnkami. Drevené stenové panely a vitríny, tentoraz iba na riad a príbory, sklenený dekor na rámovanie stropu, ale v tejto miestnosti s obrovským lustrom v strede je rovnaký výber textílií na zdobenie panoramatických okien – všetko v jedálni nám umožňuje hovoriť o harmonickom spojení s interiérom zvyšku moskovského bytu.

Jedáleň

Veľký okrúhly jedálenský stôl vyrobený z kombinácie dreva a tmavého skla a pohodlné kreslá s čiernym velúrom a koženým čalúnením sa stali ústredným bodom jedálne. Takéto priestranné usporiadanie stolovania bude schopné ubytovať nielen rodinu na večeru, ale bude slúžiť aj na ubytovanie hostí na slávnostnej recepcii..

Okrúhla jedálenská skupina

Kabinet – brutálna prepracovanosť elegantného prostredia

Pri zariaďovaní kancelárie zostali dizajnéri verní všeobecnému konceptu zdobenia moskovského bytu – prírodné materiály, prírodná paleta, teplo a pohodlie v kombinácii s praktickosťou a nádherným vzhľadom. Kontrast brutality vo výzdobe stropnej krytiny s umiestnením bodových svetiel a ľahkého čalúnenia luxusného čalúneného nábytku umožnil vytvoriť skutočne jedinečný dizajn miestnosti a priniesť do kancelárskych priestorov nielen tóny tónu pre implementáciu. pracovných procesov, ale aj motívov odpočinku a relaxácie.

Kabinet

Spálňa a kúpeľne – luxus v súkromných priestoroch a úžitkových izbách

Na výzdobu spálne bol použitý menší počet drevených povrchov ako vo zvyšku moskovských bytov, ale bolo použitých veľa snehobielych náterov, jemných a ľahkých textúr. Útulné a pohodlné prostredie pre spánok a relaxáciu je korunované centrálnym kusom nábytku – veľkou posteľou s mäkkým čelom a rámom po obvode. Okrem priestoru na spanie existujú pohodlné nočné stolíky a úložné systémy so vstavaným toaletným stolíkom z farebného dreva, ktoré sa perfektne hodí k mnohým svetlým povrchom. Útulný obraz spálne dotvára originálne mäkké kreslo so zamatovým čalúnením vo farbe bardo a zlatým rámom.

Spálňa

Zdá sa, že nočné stolíky s konzolou visia v priestore – pohodlie a pohodlie koexistujú s racionálnym využívaním užitočného priestoru spálne. Pôvodné svetelné zariadenia poskytujú nielen potrebné miestne osvetlenie, ale slúžia aj ako dekoratívne prvky.

Pri posteli

Jednu z kúpeľní zdobí neskutočne originálna kombinácia dvoch najkontrastnejších farieb – bielej a čiernej. Snehovo biele matné povrchy a brilantný čierny lesk vytvorili skutočne jedinečný kombinatorický prvok, ktorý dopĺňa obraz odvážneho a dokonca mierne excentrického interiéru kúpeľne, lesk doplnkov a zrkadiel.

Čiernobiele prevedenie

Nemenej zaujímavá je aj ďalšia kúpeľňa – použitie mramorových dlaždíc a keramiky s originálnou potlačou, ktoré sa zhromažďuje v dekoratívnom paneli, snehobiele inštalačné práce neobvyklého tvaru a biely kamienkový kameň, originálne zrkadlá a dizajnový luster. Všetko v tejto miestnosti pre vodné procedúry ohromuje a fascinuje zároveň, upokojuje a čistí myšlienky, prispôsobuje sa pacifikácii a relaxácii..

Mramorová kúpeľňa

Aj v malej kúpeľni nájdete kreatívny prístup k návrhu úžitkových priestorov. Jemná paleta a prírodná tlač sú perfektne kombinované a vnášajú do interiéru nádych pokoja a pocitu ľahkosti..

Béžová paleta