Červená spálňa: zaujímavé dizajnové riešenia na fotografii

Spálňa je dôležitým miestom v dome. Práve v spálni si ľudia oddýchnu a naberú silu po náročnom dni. Pri opravách v spálni máme na výber, v akej farbe bude. Ľudia v takejto miestnosti zvyčajne uprednostňujú neutrálne a pokojné farby. Mnohí sú toho názoru, že jasná farebná schéma je vhodnejšia pre miestnosti, ako je obývacia izba, kuchyňa. Niektorí ľudia však premýšľajú o červenom interiéri svojej spálne. Toto riešenie si zaslúži pozornosť..

Spálňa v červených tónoch

Mnoho dizajnérov rád vytvára svoje majstrovské diela v žiarivých farbách. Spálňa červených odtieňov je toho potvrdením. Nábytok z hnedých až svetlo béžových farieb je vhodný do šarlátovej spálne. Šarlát môžete zriediť dekorom tlmenej farby. Pomôcť vám k tomu môže podlahová váza, maľba a podobne..

V svetlom interiéri hrá osvetlenie významnú úlohu. Svetlo by sa malo jemne rozpúšťať v jemných lúčoch po celej miestnosti, nemalo by ho byť priveľa. Malé nočné lampy, stropné svetlá sa s tým vyrovnajú. To všetko vytvorí v miestnosti zvláštny komfort..

Tmavo červená spálňa

Tmavé farby sú ideálne kombinované s červenou paletou, môže byť buď čierna alebo hnedá – táto kombinácia vyzerá veľmi pôsobivo. Vášnivým ľuďom vyhovuje spálňa v tmavočervených tónoch. K tomuto prevedeniu však treba pristupovať opatrne, s čiernou to nesmiete preháňať. Koniec koncov, táto farba môže spôsobiť, že miestnosť bude ponurá. Tento dizajn sa spravidla vykonáva v spálňach s výhľadom na slnečnú stranu..

Položky v orientálnom štýle budú vyzerať dobre v červeno -čiernej spálni. Ventilátor na stenu alebo orchidea vo váze. Skúste, experimentujte. Určite sa vám to podarí.

Červené závesy v spálni

Závesy v spálni vytvárajú útulnosť a teplo. Ak je vaša spálňa svetlá, môžete ju oživiť červenými závesmi. Šarlátové závesy vytvoria dojem luxusnej dekorácie. Je žiaduce, aby neboli monochromatické, ale s malým vzorom, možno dokonca rebrovaným. V. «Pomoc» môžete si vziať červený dekor, škatuľu na nočný stolík, červený vankúš na posteľ, jemný šarlátový koberec pod nohy. Takýto interiér sa ukáže ako neobvyklý.

Dizajn spálne: biela a červená verzia

Jednou z obľúbených farebných schém v dizajne spální je kombinácia bielej a červenej. Predtým, ako budete pokračovať v návrhu miestnosti, musíte sa rozhodnúť, ktorá farba bude prevládať. Veľkolepá kombinácia farieb v interiéri priťahuje pozornosť mnohých ľudí.

Ak sa rozhodnete, že hlavná farba bude biela, môžete okná ozdobiť červenou. Zaveste na steny obrázok s červeným vzorom, žiarovky s červeným odtieňom. Malé interiérové ​​položky šarlátovej farby v tejto verzii zdôraznia sofistikovanosť svetlého pozadia. Ak prevažuje červená farba, je lepšie zvoliť biele detaily interiéru na zjemnenie vášnivej, jasnej a krvavej farby..

Červená tapeta v spálni

V spálni s červenými tapetami bude nábytok svetlých farieb vyzerať zaujímavo. Odporúča sa zmiešať červenú paletu s inými rôznymi farbami. Stenu pri posteli je možné zvýrazniť červenou farbou. Ostatné vymaľujte svetlými farbami, od béžovej po bielu. Alebo striedajte červené pruhy so svetlými pruhmi. Svetlé tapety s červenými kvetmi alebo geometrickými tvarmi budú vyzerať originálne.

Červená spálňa pre dospievajúce dievča

Farebná schéma spálne dievčaťa v dospievaní je rozmanitá. Väčšina dievčat dáva prednosť jasným farbám, od svetlo ružovej po jasne červenú. Takéto možnosti sú vhodné pre cieľavedomé, moderné mladé dámy. Dizajn v červenej farbe nie je zlé riešenie. V takejto spálni je možné rozlíšiť niekoľko zón v červenej farbe, môže to byť miesto na spanie s svetlo červenou prikrývkou alebo zrkadlo v červenom vyrezávanom ráme. Ozdobte okná svetlo červeným tylom. Takýto dizajn osloví mimoriadnu krásu..

Červený strop v spálni

Červená je komplexná farba, ale aj pútavá farba. Strop v spálni je možné natiahnuť. Takýto stropný povrch je vhodný nielen pre priestranné miestnosti s vysokými stropmi. Stretch strop s lesklým povrchom vizuálne zvýši malý priestor.

Môžete maľovať strop, táto možnosť je dobrá, pretože pri výbere farby si môžete vybrať požadovaný odtieň. Strop zo sadrokartónu: Táto technika dokonale vyhladí všetky nerovnosti vo vašom strope. A samozrejme, pre mnohých obvyklá možnosť, tapetovanie. Tapetu je možné zvoliť v jednoduchých farbách alebo v malých kvietkoch. Aby spálňa nevyzerala tmavo, musí byť červená kombinovaná so svetlými farbami..

Modrá a červená spálňa

Modrá je spojená so sviežosťou, ľahkosťou. Ľudia, ktorí uprednostňujú neobvyklé prevedenie, si obľúbia modrú a červenú spálňu. V tomto dizajne musíte vybrať primárnu a sekundárnu farbu. Povedzme, že steny s červenou tapetou zriedia modré záclony. Bledý biely nábytok sa perfektne hodí do modro -červenej spálne. Svietidlá s teplým žltým svetlom odstránia studenú atmosféru, ktorú môže vytvárať farba mora.

Červený koberec v spálni

Červená je farba lásky, osláv, farba vône ruží, západ slnka. Červenú je možné kombinovať s akoukoľvek farbou. Červený koberec sa bude hodiť k akémukoľvek dekoru. V svetlej miestnosti červený koberec zriedi jednoduchosť a dodá miestnosti jas. V tme bude pútať pozornosť. Nezabudnite, že farba podláh by nemala tieniť červenú. Ak je to detská spálňa, jasný koberec dodá dieťaťu radosť a energiu. V spálni pre dospelých vytvorí taký koberec vynikajúci prízvuk..

Mahagonová spálňa

Mahagónový nábytok je drahé potešenie, nie každý si ho môže dovoliť. Červený nábytok vytvorí náladu radosti a bude ozdobou vašej miestnosti. Ale pretože farba je veľmi jasná, musíte ju používať opatrne. Takýto nábytok je odolný, poskytne vám dlhú životnosť. Červená vytvorí oduševnenú atmosféru. Nábytok je možné použiť na zútulnenie každej miestnosti. Červený nábytok je navyše možné riediť svetlejšími interiérovými predmetmi, čím sa zvýrazní význam červenej..

Šarlátová farba je pozitívna farba, nabíja energiou, vitalitou. Táto farba rozveseľuje, zvyšuje sexuálnu aktivitu.