Najwspanialsze krajobrazy w Twoim domu: odkryj wystrój z wizerunkiem Nowego Jorku

Święta pukają do drzwi, więc czas zastanowić się, co zaoferować naszym bliskim. Być może niektórzy z Was rozważają zaoferowanie wyjazdu wakacyjnego, ale w tym niepewnym czasie możesz skończyć z odwołanym lotem i lekkim rozczarowaniem. Więc prawdopodobnie nie jest to najlepszy wybór. Jednak czy wiesz, że możesz zaproponować wycieczkę z zacisza własnego domu do jednego z najwspanialszych miast na świecie – Nowego Jorku. Możesz to zrobić, dając prezent z Nowego Jorku – znak lub Poszwa na kołdrę Nowy Jork, Wybór nalezy do ciebie. Przedstawiamy zalety takiego prezentu. I wreszcie, czy ktoś powiedział, że nie możesz dać sobie prezentu? ?

Jeden z najsłynniejszych widoków z prawdziwego życia ożywa w Twoim domu 

nocne zdjęcie drapaczy chmur w Nowym Jorku nad brzegiem

Dlaczego warto wybrać dekor z wizerunkiem Nowego Jorku ?

Nowy Jork przyciąga żywiołowością, wielkością i olśniewającymi światłami. Wszyscy byliśmy zafascynowani niektórymi zdjęciami miasta. Możemy wymienić słynne mosty jak Brooklyn Bridge, imponującą Statuę Wolności czy słynny „Times Square”. Te zdjęcia mogą wnieść do naszego domu ducha Nowego Jorku, przykuć uwagę i zmotywować do jak najszybszego odwiedzenia tych miejsc osobiście..

Taki krajobraz sprawia, że ​​chcesz iść

zdjęcie tapety za białą sofą w salonie

Jaki rodzaj dekoracji wybrać ?

Pościel

Zimą naturalne jest spędzanie większej ilości czasu w łóżku, więc równie naturalne jest pragnienie stworzenia przyjemnej atmosfery. Pościel w stylu nowojorskim jest do tego idealna. Połączenie wysokiej jakości materiałów i wzorów premium sprawia, że ​​pościel jest idealnym prezentem dla każdego. Odważ się zaoferować sobie wspaniałe doświadczenie w świecie snów i pamiętaj słynny cytat: „Nowy Jork może być miastem, które nigdy nie śpi, ale to ci ludzie śpią”.

Stylizowana czarno-biała okładka to jedna z najpopularniejszych odmian do wyboru.

poszwa na kołdrę i dwie poduszki z wizerunkiem Nowego Jorku w sypialni

Tapety i zasłony

Są wysocy, majestatyczni i nie pozostaną niezauważone. Takie dekoracje są idealne dla bardziej odważnych osób, które nie boją się wyrażać siebie. Dzięki tej tapecie możesz przekształcić białą ścianę w funkcjonalną, mocną i niebanalną ścianę. W przypadku zasłon można dodać charakteru i osobowości do domu w ciągu zaledwie kilku minut. Dostępność w niemal wszystkich możliwych wymiarach sprawia, że ​​pasują do każdego pomieszczenia, a design dopasowują się do każdego stylu wystroju.

Kolejny wariant czarno-biały do ​​salonu

zasłona new york brooklyn bridge zawieszona przed oknem w salonie

Naklejki i zegary

Jeśli masz ochotę na detal lub nie chcesz ryzykować z dużymi dekoracjami, takimi jak zasłony lub tapety, naklejki ścienne Nowy Jork i zegary to kolejna odpowiednia propozycja. Ponownie, te elementy pomagają odświeżyć się, tchnąć nowe życie w swój pokój i ukraść część Nowego Jorku z domu przy najmniejszej inwestycji. Łatwe do zakładania i zdejmowania rajstopy reprezentują najnowsze trendy w dekoracji ścian, a zegar od zawsze był niezbędnym elementem wyposażenia domu..

Czy to są prawdziwe drzwi, czy wymarzone drzwi do innego wszechświata? Decyzja należy do Ciebie

naklejka ścienna na drzwiach obok białego roweru