Architektura utopijna – inny punkt widzenia

Znaleźć utopijna architektura a różni architekci świata, nowe trendy. Jeśli jesteś ciekawy i chcesz zajrzeć w przyszłość, to jest twoje miejsce?!

Tutaj zobaczysz The Arc, stworzony przez rosyjskiego architekta Aleksandra Remizova i został zaprojektowany w oparciu o międzynarodowe doświadczenia otrzymane z Programu Roboczego UIA „Architektura Reliefu Katastrofy” i zgodnie z koncepcją domu bioklimatycznego z niezależnymi źródłami podtrzymywania życia bez żadnych inne źródło energii. Wytrzymałość konstrukcyjną zapewnia zachowanie ściskania drewnianych łuków i naprężenie stalowych lin. Rama pokryta jest specjalną folią etylotetrafluoroetylenową. Istnieje mocna tafla, która jest bardzo przezroczysta, samoczyszcząca, nadająca się do recyklingu, trwalsza, bardziej ekonomiczna i lżejsza niż szkło. Budynek tworzy unikalny system energetyczny. Kształt momentu obrotowego pomaga wytworzyć wirujące powietrze na zewnętrznej powierzchni wokół łożyska środkowego. Kształt ułatwia aglomerację ogrzanego powietrza w górnej części. Wykorzystywane jest również ciepło z otaczającego środowiska – powietrza zewnętrznego, wody lub gleby. Budynek może wytwarzać dodatkową energię do zasilania sąsiednich domów i ekologicznego transportu.

architektura-utopijna

Budynki bioklimatyczne z utopijna architektura mają dużo zieleni, a rośliny dobierane są w oparciu o zasady kompatybilności i doświetlenia wydajności produkcji tlenu, a także w celu stworzenia przyjaznej i wygodnej przestrzeni. Zawsze jest wystarczająco dużo przenikliwego światła dla roślin i do oświetlania wnętrz.

utopijna-architektura-dla-miasta

Identyczne cechy znajdują się we wszystkich rodzajach utopijna architektura – idea budowy domu i bioklimatycznego świata z dużą ilością roślin i żywą energią.

unikalna-utopijna-architektura

utopijna-architektura-zielona

Ta-ważka-ze-stali-i-szkła-nie-architektem-utopia-To-prototyp-farmy-pionowej-o-nazwanej-deny

 Tak wygląda projekt wnętrza przyszłego domu Marché Dauohine, stworzonego przez Mattiego Suuronena w 1968 roku jako dom wakacyjny. Najnowszy projekt o wysokości około 3 metrów i średnicy 8 8 jest wyjątkowy i spełnia wszystkie oczekiwania swoich twórców dotyczące domu, który jest łatwy w transporcie i utrzymaniu. Meble utrzymane są w tym samym futurystycznym stylu i są dziełem Ververa Pantona. Dom wykonany jest z tworzywa poliestrowego i włókna szklanego.

fajne-krzeslo-architektura-utopijna

fajny-vila-design

Papa barba – architektura utopijna

projekt-domu-architektury-utopijny

Wnętrze domu futuro w utopijnej architekturze

futurystyczny-design-du-saon

TEN’ utopijna architektura odpowiada podnoszącej się wodzie i możliwym katastrofom klimatycznym. Dlatego u różnych architektów znajdujemy wiele identycznych elementów.

pływająca-architektura-miasta-utopijna

pływająca-architektura-miasta-utopijna

futurystyczny-projekt-wnetrz-utopijna-architektura

Muszla – architektura utopijna

wielka-muzelowa-architektura-utopijna

Ekologiczne i samowystarczalne pływające miasto Vincenta Callebauta – belgijskiego architekta. Projekt 2010

lilypad-miasto-pływające-i-ekologiczne-utopijne-architektury

dom-barbapapa

futurystyczny-dom-utopijna-architektura

Masdar, Abu Dadi utopijna architektura

Masdar-Abu-Dabi-architektura-utopijna

OT-MED http://www.otmed.fr

monaco1-utopijno-architektura

Physalia-vincent-Callebaut-architektura-łódź

a-architektura-hotelowa-utopijna-

unikalny-projekt-dla-utopijnej-architektury

unikatowa-sumaryna-dom-architektura-utopijna

Mamy nadzieję, że spodobały Ci się nasze pomysły na utopijna architektura i znalazłeś dla siebie kilka interesujących rzeczy!