Srebrny pierścionek lub modna biżuteria dla mężczyzn

Modna biżuteria, także dla mężczyzn.

Ostatnio naszyjniki, bransoletki, srebrne pierścionki a inni podbili mężczyzn, stając się niezbędnymi akcesoriami do codziennych męskich strojów. Długo stygmatyzowane, odłożone na półkę lub po prostu ograniczone do roli czysto praktycznej, biżuteria męska, jak te z „bijouxenvogue”, są teraz wymagane jako obowiązkowy dodatek do stroju, ozdabiając go osobistym akcentem i przynosząc dodatkową nutę męskości każdego dnia, w subtelny sposób lub nawet ponownie..

W ten sposób poszerzyła się publiczność kochająca biżuterię, ignorując, podobnie jak wiele innych elementów mody, frazesy klasowe czy obyczajowe, wreszcie pozwalając męskiej biżuterii na zajęcie popularnego miejsca, którego w końcu nie miała. Ponieważ jeśli drogocenne kamienie i widowiska zdobiły ciała lub szaty mężczyzn w pewnych okresach w ciągu minionych tysiącleci, były one przywilejem najwyższych klas społecznych, gubernatorów lub arystokratów. Egipcjanie, Rzymianie czy zachodni członkowie rodziny królewskiej, władzę jaką każdy z nich posiadał można było mierzyć na podstawie noszonych ozdób, ich wielkości lub składu. O ile starożytna ekscentryczność stopniowo ustępowała dyskrecji zalecanej przez religijne dogmaty, to sygnet był jednym z ostatnich śladów męskiej biżuterii ozdobnej..

Męska srebrna bransoletka lub pierścionek, te klejnoty popularne wśród mężczyzn

foto modna biżuteria męska ze srebra i skóry z naszyjnikami i pierścionkami

Modna biżuteria, pierścionki zajmują dziś ważne miejsce w noszeniu akcesoriów dla mężczyzn. Wśród nich srebrne modele zajmują pierwsze miejsce i są generalnie preferowane przy zakupie. Bardziej dyskretny niż złoto, ale nie mniej pozbawiony elegancji i prestiżu, srebrne pierścionki oferować jakość metalu szlachetnego i trzeźwość, która zawsze mu była nadawana.

Srebrny pierścionek, niezbędny dla dzisiejszego mężczyzny

zdjęcia modeli kenzo modnego srebrnego pierścionka jako modnej biżuterii dla mężczyzn

Od finezji obrączki po sygnet, srebrny pierścionek dopasowuje się teraz do wszystkich gustów i osobowości. Od prostego pierścionka do kutego kawałka, istnieje wiele stylów, ewoluując męski klejnot z jego symbolicznej roli do roli modnego dodatku sam w sobie. W ten sposób estetyka została wszczepiona w rolę przynależności do pierścienia, a główne marki, takie jak Kenzo, zrozumiały to, oferując oryginalne produkty skoncentrowane na designie i męskim wizerunku bliskim marce..

Pierścionki lub bransoletki, ta męska srebrna biżuteria jest bardziej modna niż kiedykolwiek

wizerunek męskiej biżuterii z bransoletkami i srebrnym pierścionkiem jako modne dodatki modowe

Biżuteria męska nie jest więc już synonimem siły czy tego, że widział mnie nie na miejscu. Jest teraz noszony ze względu na subtelną estetykę i styl, nie po to, by zaimponować, ale po prostu po to, by rozkoszować się modną biżuterią, którą wybrałeś zgodnie z sobą i własnymi upodobaniami. jako płeć piękna. Bo jeśli stroje, a nawet fryzury już nie wystarczają, by się wyróżniać, klejnot i tworzony z nim intymny związek pozostają jednym z ostatnich murów obronnych przeciwko stereotypom stylów i strojów. W ten sposób klejnot towarzyszy mężczyźnie tak blisko, jak to możliwe, a poprzez swoją obecność nadal reprezentuje noszącego nie jako herb, ale jako pełną osobę.

Wyróżniająca się elegancja biżuterii z litego srebra

zdjęcie mężczyzny z solidnym srebrnym pierścionkiem i bransoletkami jako modną elegancką biżuterią z garniturem i formalnym strojem