Bransoletka Pandora: modny klejnot do zaoferowania lub do zaoferowania

Personalizowana bransoletka Pandora jest idealną biżuterią, którą można podarować jako prezent lub ofiarować, aby uczcić wyjątkową chwilę. Obecna na liście życzeń kobiet w każdym wieku i o wszystkich gustach, bez ryzyka pomyłki w wyborze prezentu. Ale jaki jest sekret olśniewającego sukcesu tego modnego klejnotu? Koncepcja bransoletki, którą kochamy, jest prosta i oryginalna. Bransoletka Pandora jest stopniowo upiększana małymi zawieszkami z klejnotów, dostępnymi w różnych motywach i wzorach. Za każdym urokiem lub urokiem kryje się zatem osobista historia, która jest opowiedziana i wymyślona na nowo. Dodatkowo przyjemność z otrzymania lub zaoferowania tej ewoluującej bransoletki jest tym większa, że ​​możemy skomponować unikatową biżuterię na jej obraz..

Bransoletka Pandora z perłowymi zawieszkami

personalizowana bransoletka pandora ze srebrnymi zawieszkami, pomysł na prezent na dzień matki, biżuteria pandora ze srebrnymi zawieszkami

Pandora charms na każdą okazję

Wszechświat biżuteria pandora jest nieustannie odnawiana dzięki pojawianiu się nowych symbolicznych uroków. Istnieje zatem nieskończona ilość możliwych kombinacji, które pozwalają skomponować wyjątkową bransoletkę idealnie dopasowaną do Twojego gustu. Wśród ponad 600 amuletów z pewnością znajdziesz powiązane z nimi amulety tematyczne, aby uczcić szczególne wydarzenie lub zaznaczyć kamień milowy w życiu. Zawieszki z wiadomościami na Dzień Matki, zawieszki w kształcie cyfr i liter oznaczające urodziny lub datę urodzenia, symbole miłości do powiedzenia „Kocham cię”, Pandora pomyślała o wszystkim i o wszystkim..

Zawieszka motyl z pozłacanego srebra z certyfikowanymi cyrkoniami

złoty srebrny motyl wisiorek do bransoletki pandora, spersonalizowany pomysł na prezent na dzień matki

Kolekcje, które zaspokoją wszystkie gusta

Prawdziwy modny dodatek, twój Bransoletka Pandora zmienia styl zgodnie z porami roku i pragnieniami. Zmieniając i mieszając uroki, możesz łatwo zmienić swój wygląd. Tak więc, aby umieścić go w duchu wiosny, możesz czerpać inspirację z nowej kolekcji Pandora 2019, która oddaje hołd naturze. Kolekcja Jardin oparta jest na delikatnych i kobiecych motywach, takich jak kwiat, biedronka czy czterolistna koniczyna. Dom jubilerski wprowadził też na rynek wyrafinowaną kolekcję bransoletek i pasujących do nich zawieszek. Bransoletka z płaskiej siatki Reflexion i jej zawieszki na klipsy różnią się od klasycznego modelu ponadczasową elegancją. Dostępny w trzech kultowych kolorach Pandory, jest łatwy do noszenia przez kobiety w każdym wieku. To idealny prezent na Dzień Matki.

Spersonalizuj swoją bransoletkę za pomocą małych zawieszek Pandora

małe charmsy, które dodają do spersonalizowanej bransoletki pandora, biżuteria pandora, aby spersonalizować bransoletkę charm

Kolekcja Pandora Disney

Aby dodać kapryśny i magiczny akcent do twojej bransoletki, nie ma nic lepszego niż zawieszki inspirowane Disneyem. Aby uczcić 90. urodziny Myszki Miki, Pandora wprowadziła kolekcję Disneya z uroczymi zawieszkami, które upamiętniają nasze ulubione postacie. Kolekcja przesycona słodką nostalgią dla kobiet, które chcą na nowo połączyć się z duszą swojego dziecka. Ciekawi Cię reszta świata biżuterii Pandora? Wejdź na stronę sklepu internetowego Brandfield. Oficjalny dystrybutor biżuterii Pandora, sklep największych marek oferuje wybór najpopularniejszych charmsów domu.

Zawieszka Dumbo z ekskluzywnej kolekcji Disney

Pandora ekskluzywna kolekcja disney srebrna zawieszka dumbo, bransoletka pandora zawieszka disney

Urocza bransoletka, która dopełni jej ślubny wygląd

pierścionek zaręczynowy z brylantem i białym złotem w połączeniu z prostą bransoletką pandora ozdobioną perłą